ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 7. díl - Světlo

Akademie navrhování interiérů - 7. díl - Světlo

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 6. díl - Rozměry

zrušit

12 m 35 s

Proč říkáme svítidlu, že je to světlo? Zdánlivě malicherná záležitost dokazuje, jak moc si světla nevážíme a jak velkou pozornost přenášíme na výběr svítidla místo toho, abychom se ptali, co a jak bude osvětlovat. Je obrovská škoda, že za tu dobu, co umíme udělat na lusknutí prstu jakékoliv světlo, jsme na jeho působivé a přirozené vlastnosti skoro úplně zapomněli. A proto si je zkusíme znovu připomenout. Podíváme se na to, co všechno světlo dovede a kdy je opodstatněné se přeci jen více soustředit na jeho zdroj. A abychom neopominuli pro nás ten nejdůležitější zdroj světla, naše Slunce, v krátkosti se zastavíme u veličin, které jsou pro něj důležité. V neposlední řadě uslyšíte i pohádku o domečcích, z nichž každý mířil jiným směrem. Jste zvědaví, jak dopadly?

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl