ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 7. díl - Světlo

Akademie navrhování interiérů - 7. díl - Světlo

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - 6. díl - Rozměry

zrušit

12 m 35 s

Proč říkáme svítidlu, že je to světlo? Zdánlivě malicherná záležitost dokazuje, jak moc si světla nevážíme a jak velkou pozornost přenášíme na výběr svítidla místo toho, abychom se ptali, co a jak bude osvětlovat. Je obrovská škoda, že za tu dobu, co umíme udělat na lusknutí prstu jakékoliv světlo, jsme na jeho působivé a přirozené vlastnosti skoro úplně zapomněli. A proto si je zkusíme znovu připomenout. Podíváme se na to, co všechno světlo dovede a kdy je opodstatněné se přeci jen více soustředit na jeho zdroj. A abychom neopominuli pro nás ten nejdůležitější zdroj světla, naše Slunce, v krátkosti se zastavíme u veličin, které jsou pro něj důležité. V neposlední řadě uslyšíte i pohádku o domečcích, z nichž každý mířil jiným směrem. Jste zvědaví, jak dopadly?

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu