ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 6. díl - Rozměry

Akademie navrhování interiérů - 6. díl - Rozměry

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - 5. díl - Vedlejší místnosti

zrušit

15 m 50 s

Třikrát měř a jednou řež. Tahle pravda by se dala modifikovat na „třikrát měř, a pak to teprve navrhni“. Ale ještě před tím měřením bude dobré správné rozměry nastudovat a osvojit si je. A aby Vám to šlo rychle, tenhle díl všechny důležité rozměry, jejich podstatu a jejich využití shrnuje a vysvětluje. Postupně si projdeme základní rozměry vztažené k ergonomii našeho těla. Podíváme se na to, jak se tyto rozměry propisují do návrhu nábytků a jak se na ně v další posloupnosti váží rozměry místností. A když to všechno nasčítáme, celou kapitolu uzavřeme optimálními rozměry bytových dispozic. A Vy už budete vědět, jak vysoká je židle a proč nabízená tři plus jednička by měla mít cca 80 m2.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu