ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 6. díl - Rozměry

Akademie navrhování interiérů - 6. díl - Rozměry

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 5. díl - Vedlejší místnosti

zrušit

15 m 50 s

Třikrát měř a jednou řež. Tahle pravda by se dala modifikovat na „třikrát měř, a pak to teprve navrhni“. Ale ještě před tím měřením bude dobré správné rozměry nastudovat a osvojit si je. A aby Vám to šlo rychle, tenhle díl všechny důležité rozměry, jejich podstatu a jejich využití shrnuje a vysvětluje. Postupně si projdeme základní rozměry vztažené k ergonomii našeho těla. Podíváme se na to, jak se tyto rozměry propisují do návrhu nábytků a jak se na ně v další posloupnosti váží rozměry místností. A když to všechno nasčítáme, celou kapitolu uzavřeme optimálními rozměry bytových dispozic. A Vy už budete vědět, jak vysoká je židle a proč nabízená tři plus jednička by měla mít cca 80 m2.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu