ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 5. díl - Vedlejší místnosti

Akademie navrhování interiérů - 5. díl - Vedlejší místnosti

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 4. díl - Místnosti privátní zóny

zrušit

10 m 03 s

Ten, kdo se zaměřuje pouze na hlavní místnosti v bytě a podřizuje jim v dispozici vše, může být nemile překvapen, že bez vedlejších, nebo špatně navržených vedlejších místností právě hlavní místnosti velmi trpí. Stává se tak, že velkoryse navržený obývák, který bere místo pro sklad, se nakonec samotným skladem stává. Proto si v tomto díle osvojíme zásady pro návrh komunikací, vstupních prostor či komor, nebo se podíváme na to, kolik je takových místností ideálně potřeba v jaké kategorii bytů či domu. A pokud sníte o nestandardních, či nadstandardních místnostech a funkčních celcích, nejprve se zdravě zamyslíme nad jejich vysokými nároky.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl