ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 4. díl - Místnosti privátní zóny

Akademie navrhování interiérů - 4. díl - Místnosti privátní zóny

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 3. díl - Místnosti společenské zóny

zrušit

9 m 12 s

Ložnice už dávno není jen studená místnost na okraji dispozice, ve které se znehybníme pod ledovými duchnami. Privátní zóna je promyšlený soubor místností, které nám čas pro odpočinek nezužují jen na spánek, ale poskytují nám vše, co je důležité před i po něm. A vše v dostatečné intimitě. Proto se v této lekci krom zmiňované ložnice zaměříme i na hygienické místnosti a šatny. Probereme si nejen vzájemné postavení těchto místností vůči sobě, ale také jejich optimální rozměry a jejich optimální počet v závislosti na velikosti a kategorii dispozice. V neposlední řadě se zmíníme o technických či prostorových finesách, které se nevyplácí opomíjet...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu