ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 3. díl - Místnosti společenské zóny

Akademie navrhování interiérů - 3. díl - Místnosti společenské zóny

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 2. díl - Dispozice

zrušit

6 m 57 s

V této lekci se zaměříme na dvě nejdůležitější místnosti společenské zóny. Podíváme se, jakou mají ideální polohu vůči vstupu a ideální orientaci vůči světovým stranám. Možná vám lekce pomůže rozkrýt záhadu, proč se do vaší kuchyně lidově řečeno „nevlezete“ a jak je možné, že i nejmenší kuchyňská linka je dlouhá jak „týden před výplatou“. Možná budete překvapeni, že obývací pokoj může v sobě integrovat i funkce, které jste dosud přisuzovali jiným místnostem. A třeba se už nebudete bát otevřené dispozice s obytným prostorem u vchodu, zatímco doposud byste preferovali rádoby romantickou cestu dlouhou chodbou okolo ložnic. I zde platí několik zásad, které se vyplácí dodržet...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu