ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 3. díl - Místnosti společenské zóny

Akademie navrhování interiérů - 3. díl - Místnosti společenské zóny

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 2. díl - Dispozice

zrušit

6 m 57 s

V této lekci se zaměříme na dvě nejdůležitější místnosti společenské zóny. Podíváme se, jakou mají ideální polohu vůči vstupu a ideální orientaci vůči světovým stranám. Možná vám lekce pomůže rozkrýt záhadu, proč se do vaší kuchyně lidově řečeno „nevlezete“ a jak je možné, že i nejmenší kuchyňská linka je dlouhá jak „týden před výplatou“. Možná budete překvapeni, že obývací pokoj může v sobě integrovat i funkce, které jste dosud přisuzovali jiným místnostem. A třeba se už nebudete bát otevřené dispozice s obytným prostorem u vchodu, zatímco doposud byste preferovali rádoby romantickou cestu dlouhou chodbou okolo ložnic. I zde platí několik zásad, které se vyplácí dodržet...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl