ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 2. díl - Dispozice

Akademie navrhování interiérů - 2. díl - Dispozice

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 1. díl - Kompozice a koncepce

zrušit

10 m 04 s

Už jste se někdy zamysleli nad tím, v čem je podstatný rozdíl mezi bydlením našich babiček a byty nebo domy, ve kterých bydlíme my? Možná skončíte u toho, že neměly myčku, ale náš pohled, který rozkrýváme v této lekci, je podstatně hlubší. Zásady současné správně fungující dispozice probereme na několika typech bytů. Povíme si, jaké místnosti na sebe navazují a jaké zóny v bytové dispozici máme. Určíme, co je důležité, aby se objevilo v jaké kategorii bytu či domu. A zaměříme se na celkové velikosti jednotlivých dispozic. To proto, abyste se v novém bytě či domě netísnili, nebo naopak nepotřebovali celou armádu služebnictva. Správná funkce soudobého bytu se odvíjí od dobře vyřešené dispozice, nikoliv od výběru typu myčky.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu