ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 1. díl - Kompozice a koncepce

Akademie navrhování interiérů - 1. díl - Kompozice a koncepce

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 11. díl - Nábytek

zrušit

9 m 20 s

Už jste si také mnohokrát v duchu řekli jak je možné, že tomu nábytku v časopisech to tak nějak víc sluší?! Měli jste stejné možnosti, a přesto interiér Vašeho domu není tak sexy jako vzor, který jste chtěli následovat? Možná je to tím, že se neřídíte základními kompozičními principy a možná je ani neznáte. Profesionálové, kterým se snažíte přiblížit, je znají, celý život je studují a v návrzích, které obdivujete, je používají. V tomto dílu si některé z nich probereme a nejen v návaznosti na ně vysvětlíme to nejzákladnější, čeho je dobré se držet při tvorbě prostoru. Když chcete studovat literaturu, nejprve se musíte naučit číst. Když chcete správně navrhovat prostor, musíte si probírané základy osvojit.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu