ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 11. díl - Nábytek

Akademie navrhování interiérů - 11. díl - Nábytek

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - 10. díl - Obklady a dlažby

zrušit

10 m 08 s

Ne náhodou je lekce o nábytku na posledním místě v řadě našeho kurzu. Zásady navrhování nábytku do sebe slučují vlastně všechno, co jsme v předchozích dílech probírali. Aby nábytek dobře sloužil a jeho estetické vlastnosti se rozvinuly naplno, je dobré při jeho výběru a umístění nezapomínat na obecné kompoziční principy, které jsou probírané v první lekci, nebo jeho barvy vybírat v duchu pravidel probíraných v lekci číslo 8. Nábytek, více jak jiné části bytu či domu, vnímáme z bezprostřední vzdálenosti. Proto jsou u něj důležité nejen materiálové vlastnosti, ale třeba i spoje, resp. jejich poloha v závislosti na úhlu nečastějšího pohledu. A protože mnohý nábytek používáme přímo svým tělem, rozvineme zde téma z lekce č. 6 a budeme se věnovat jeho rozměrům.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu