ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 11. díl - Nábytek

Akademie navrhování interiérů - 11. díl - Nábytek

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 10. díl - Obklady a dlažby

zrušit

10 m 08 s

Ne náhodou je lekce o nábytku na posledním místě v řadě našeho kurzu. Zásady navrhování nábytku do sebe slučují vlastně všechno, co jsme v předchozích dílech probírali. Aby nábytek dobře sloužil a jeho estetické vlastnosti se rozvinuly naplno, je dobré při jeho výběru a umístění nezapomínat na obecné kompoziční principy, které jsou probírané v první lekci, nebo jeho barvy vybírat v duchu pravidel probíraných v lekci číslo 8. Nábytek, více jak jiné části bytu či domu, vnímáme z bezprostřední vzdálenosti. Proto jsou u něj důležité nejen materiálové vlastnosti, ale třeba i spoje, resp. jejich poloha v závislosti na úhlu nečastějšího pohledu. A protože mnohý nábytek používáme přímo svým tělem, rozvineme zde téma z lekce č. 6 a budeme se věnovat jeho rozměrům.

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl