ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 10. díl - Obklady a dlažby

Akademie navrhování interiérů - 10. díl - Obklady a dlažby

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 9. díl - Materiály

zrušit

14 m 06 s

Nejen estetika povrchu dlaždice je důležitá, aby se Vám obklad nebo dlažba ve výsledku líbily. Klíčem k bezvadnému dojmu jsou i spáry, nebo ukončení. Co je důležité proto, aby rozměr spáry byl takový, jaký si jej vysníme, a která pozice spár je ta pravá? To vše závisí na mnoha předpokladech, o kterých se v tomto dílu zmíníme. Za účelem zkoumání základních vlastností pokládky si obklady rozdělíme do tří rozměrových standardů. A možná budete překvapeni, jak odlišné předpoklady jednotlivé standardy mají. Co u jedné skupiny je lehce proveditelné, to pro druhou znamená neřešitelný problém. Na závěr lekce nechybí ani úvaha o lištách...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu