ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 10. díl - Obklady a dlažby

Akademie navrhování interiérů - 10. díl - Obklady a dlažby

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - 9. díl - Materiály

zrušit

14 m 06 s

Nejen estetika povrchu dlaždice je důležitá, aby se Vám obklad nebo dlažba ve výsledku líbily. Klíčem k bezvadnému dojmu jsou i spáry, nebo ukončení. Co je důležité proto, aby rozměr spáry byl takový, jaký si jej vysníme, a která pozice spár je ta pravá? To vše závisí na mnoha předpokladech, o kterých se v tomto dílu zmíníme. Za účelem zkoumání základních vlastností pokládky si obklady rozdělíme do tří rozměrových standardů. A možná budete překvapeni, jak odlišné předpoklady jednotlivé standardy mají. Co u jedné skupiny je lehce proveditelné, to pro druhou znamená neřešitelný problém. Na závěr lekce nechybí ani úvaha o lištách...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu