ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Zprávy a aktuality V Praze začal veletrh FOR HABITAT

V Praze začal veletrh FOR HABITAT

V Praze začal veletrh FOR HABITAT
22. 3. 2018 / Autor: designshaker.cz

Pokud se zajímáte o inovace a nejnovější trendy v bydlení, navštivte největší soubor jarních veletrhů bydlení - FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a přehlídky designu DESIGN SHAKER a DESIGN V KOUPELNĚ. Od 22. do 25. března v PVA EXPO PRAHA budete mít jedinečnou možnost seznámit se s novinkami a kolekcemi etablovaných i začínajících značek.

Pětadvacátý ročník veletrhu pro odborníky i laiky odstartoval právě dnes. V šesti výstavních halách výstaviště lze zhlédnout nejmodernější trendy v zahradní technice a architektuře, výbavě interiérů, nově jsou k vidění i aktuální trendy v oblasti výbavy koupelen.

Odborníci, firmy hledající nové zakázky nebo laici prahnoucí potěšit své oko, ulevit peněžence a udělat si radost rukodělnou drobností mají možnost navštívit tuto tradiční jarní událost až do neděle.

For habitat je součástí souběhu pěti veletrhů, z nichž každý nabídne svým návštěvníkům to nejzajímavější. Jedná se o veletrhy For garden, For interior, Design shaker, Design v koupelně a Bydlení, nové projekty.

Design v koupelně zahrnuje prezentace designových koupelnových produktů, designových řad a koupelnových konceptů výrobců a zástupců domácích i světových značek. Jedná se o ojedinělou akci tohoto druhu u nás. Součástí tohoto projektu budou kromě výstav také přednášky, diskuse, prezentace firem a poradenství.

Součástí prezentace výstavy je doprovodný program plný přednášek, seminářů a workshopů. Konkrétně veletrh nabídne Den v italském stylu, floristickou show se zajímavými osobnostmi nebo víkendové worshopy designérů. Představeny budou i čtyři aktuální trendy ve vylepšení interiéru.

Poslání veletrhu

Při samotném slavnostním zahájení se hovořilo o poslání události. Pavel Sehnal zdůraznil, že veletrh obsáhl celé výstaviště a uvedl také důležitost spolupráce s mladými návštěvníky. Podle Sehnala nezáleží na tom, zda návštěvník má nebo nemá finanční možnosti zakoupení prezentovaných předmětů. To podstatné podle něho je, aby s mladým návštěvníkem prezentátoři mluvili, řekli mu vše, co potřebuje vědět a pomohli mu tak odhalit možnosti a perspektivy veletrhu i jeho samotného.

Dalším řečníkem byl Roman Pommer, prezident Cechu obkladačů České republiky a předseda představenstva Hospodářské komory hlavního města Prahy. Ten mluvil o nezbytnosti návratu řemesel, která podle něj chybí. Prostřednictvím projektů, jako je Cesta za řemeslem, se Hospodářská komora snaží lidem řemeslo zatraktivnit.

Podle designérky Ivy Bastlové, která při zahájení akce mluvila o digitálním tisku, je tento trend jednou z vln budoucnosti v oboru tisku. Podle ní nikdy nebude mainstreamovou záležitostí, ale v digitálním tisku rozhodně budoucnost je.

K vystavovatelům patří také muž s přezdívkou i1art. Tento člověk vyřezává do vinylových desek nejen obličeje celebrit. Obdivovatele gangsterských filmů může potěšit samopal Thompson vyrobený právě z vinylových desek. K vidění je toho ale mnohem víc. 

Podívejte se na video z veletrhu od naší sesterské televize TV Bydlení.

V rámci bohatého doprovodného programu budou probíhat každý den setkání se zajímavými osobnostmi, přednášky, semináře a workshopy. Více o programu.

nyv, sem

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu