ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Development a stavby V pražských Stodůlkách vznikne nový rezidenční projekt Arcus City

V pražských Stodůlkách vznikne nový rezidenční projekt Arcus City

V pražských Stodůlkách vznikne nový rezidenční projekt Arcus City
28. 1. 2020 / Autor: Romana Landová. Na Stodůlkách vznikne nové bydlení. Foto: Pexels.com

Společnost UBM Development Czechia koupila další rezidenční projekt. Stavba s názvem Arcus City vznikne poblíž metra v pražských Stodůlkách. Projekt bude mít 3 fáze, v jejichž rámci vznikne na 284 bytů a 26 rodinných domů. První fázi bude tvořit 108 bytových jednotek, které půjdou do předprodeje během první poloviny letošního roku.

V nabídce budou bytové dispozice o rozměrech 2+kk, počítá se i s rodinnými byty 3+kk i 4+kk s terasami. Nedaleko projektu bude skanzen Řepora i travnaté plochy. „Díky unikátní poloze budou lidé bydlet s perfektní dopravní dostupností do centra Prahy, a přitom obklopeni zelení. Budou proto moci žít naprosto v klidu a mimo městský hluk a shon, aniž by se museli vzdávat pohodlí, které město nabízí,“ popisuje unikátní přednosti projektu Arcus City Jan Zemánek, ředitel společnosti UBM Development.

V pěší vzdálenosti budou mít lidé dostupné všechny důležité služby – od samozřejmostí jako jsou supermarket či lékárna až po poštu, školu a školku. Přímo uprostřed nové rezidenční čtvrti navíc vznikne autobusová zastávka, která zkrátí desetiminutovou docházkovou vzdálenost na stanici metra B Stodůlky na 2 minuty. Projekt je snadno dostupný i autem.

Návrat mezi významné developery

Projekt bude mít celkem 3 fáze, v jejichž rámci vznikne dohromady 284 bytů a 26 rodinných domů. První fázi bude tvořit 108 bytových jednotek, které půjdou do předprodeje během první poloviny roku 2020. „Arcus City je prvním z rezidenčních projektů, které máme pro nadcházející období připravené,“ komentuje Zemánek plány společnosti UBM, která se bytové výstavbě věnuje dlouhodobě a stojí například za projekty Neugraf a Anděl City na pražském Smíchově či za Apartmány Medvědín. „V minulém roce jsme uvedli do života projekt přestavby Cukrovarnického paláce či kancelářskou budovu Astrid Offices. Letos přispějeme zejména do bytového segmentu. Vzhledem k počtu plánovaných bytů nejen v projektu Arcus City, ale také v Astrid Garden, se vracíme mezi významné rezidenční developery,“ uzavírá Zemánek.

Psali jsme také:

Projekt Astrid Offices společnosti UBM Development zahájil stavební práce

UBM promění Cukrovarnický palác v Hotel Andaz Prague, první hotel řetězce Hyatt v Česku

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu