Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality V Janově postaví nový most z oceli

V Janově postaví nový most z oceli

V Janově postaví nový most z oceli
22. 8. 2018 / Autor: Reuters Popisek: Zřícený Morandiho most
#Itálie #most
další

Společnost Autostrade per l'Italie, provozovatel zříceného Morandiho mostu v Janově, by mohla postavit nový, ocelový most. Předpokládaná doba realizace je osm měsíců.

V projektu se počítá se zapojením společností, dodavatelů a projektantů včetně těch ze zahraničí. Plán společnosti Autostrade per l'Italie dále předpokládá „demolici nynějších zbývajících částí mostu a postavení nového, ocelového mostu na základě nejmodernějších dostupných technologií za osm měsíců od obdržení nezbytného povolení,“ uvedla výkonná rada společnosti.

Podpora rodin

Ta po neštěstí vyčlenila z vlastních zdrojů pět set milionů eur (12,9 miliard Kč). Podle plánu, který oznámila již v sobotu, jsou peníze určeny rodinám obětí, na stavbu nového mostu, na janovskou dopravu a na zrušení mýtného na některých silnicích.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl