Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Studovali ve Švýcarsku, pracovali pro světoznámé architekty. Ve středu se představí v Olomouci

Studovali ve Švýcarsku, pracovali pro světoznámé architekty. Ve středu se představí v Olomouci

Studovali ve Švýcarsku, pracovali pro světoznámé architekty. Ve středu se představí v Olomouci
7. 5. 2018 / Autor: muo.cz Popisek: Muzeum umění v Olomouci, jehož součástí je také Divadlo hudby

V olomouckém Divadlo hudby se představí dva mladí architekti. Ve středu 23. května od 18:00 hodin budou prezentovat své projekty. Pohovoří také o vlivu studia v zahraničí na jejich uvažování o architektuře.

Ve středu 23. května v 18:00 hodin  v olomouckém Divadle hudby, Denisova 47, proběhne prezentace dvojice mladých architektůMiroslav Malý (Olomouc) a Zdeněk Chmel (České Budějovice) představí své projekty a první větší realizaci – novou školu v Nezamyslicích. Společně přiblíží, jakým způsobem uvažují o prostoru a jak s ním pracují. Zaptáme se jich, jaký vliv na uvažování o architektuře mělo jejich studium ve Švýcarsku a práce pro osobnosti jako jsou Herzog & de Meuron nebo Christian Kerez. Je možné přenést některé principy do Čech? I na tuto otázku poskytnou mladí tvůrci své odpovědi.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl