Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy

Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy

Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy
21. 4. 2018 / Autor: nakladatelství Grada Popisek: Obálka knihy Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy

Mezi novinkami nakladatelství Grada je kniha, která zavede čtenáře na místa spojená s temnou minulostí. Titul Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy je určen těm, kteří rádi cestují a své toulky si neváhají okořenit hrůzou a děsem.

Existují místa, která v nás na první pohled vzbuzují nepříjemné pocity. Nezřídka pak zjistíme, že se zde v minulosti odehrála nějaká strašlivá událost, která místo nesmazatelně poznamenala.

Spisovatelka Veronika Rubínková vás ve svých vyprávěních zavede na devět míst, jejichž děsivé atmosféře se můžete poddat nejen na papíře. Snad ve vás zvítězí zvědavost a po přečtení knihy (která je zároveň průvodcem) se je vypravíte poznávat na vlastní oči...

Nechte se unášet na vlně hrůzy a děsu s novou publikací nakladatelství Grada. Více informací najdete na https://www.grada.cz/prokleta-a-tajemna-mista-cech-a-moravy-9868/.

nyv

Pořady

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl