Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Proběhněte se s domy a Davidem Vávrou

Proběhněte se s domy a Davidem Vávrou

Proběhněte se s domy a Davidem Vávrou
4. 5. 2018 / Autor: Tomáš Nývlt
#Grada
další

Kniha Běžet s domy představuje projekty, kresby a vize architekta Davida Vávry. Popisy bývají doplněny básní k dané stavbě. V knize se objevují také poutavé fotografie daných objektů. Nechybějí ani výtvarné artefakty autora.

Projekty, kresby a vize architekta Davida Vávry jsou představeny čtivou formou podobnou té, jaká byla v rámci knih Tři cesty za architekturou a Jedeme k moři. Ty vyšly pod hlavičkou Nakladatelství Grada Publishing v minulých letech. Každou realizaci doplňuje krátký, výstižný a poetický popis, mnohdy doplněný i básní, jež vznikla k dané stavbě. Ve zkratce jsou představeny typické půdorysy, řezy a pohledy a samozřejmě poutavé fotografie daných objektů. Součástí knihy jsou i neuskutečněné utopické projekty a návrhy různých částí nejen pražských čtvrtí. Nedílnou součást tvoří dokumentace divadelních, televizních a výstavních scénografií. Nechybí ani výtvarné artefakty autora ve spékaném sklu, porcelánu nebo perspexu.

Komu se chce Běžet s domy, ten se dozví více na webu vydavatelství Grada.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu