Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality TAFOFIL - Krása a tajemství hřbitovů

TAFOFIL - Krása a tajemství hřbitovů

TAFOFIL - Krása a tajemství hřbitovů
27. 4. 2018 / Autor: Grada Popisek: Obálka knihy TAFOFIL: Krása a tajemství hřbitovů
#Grada
další

Vydejte se s novou publikací nakladatelství Grada za zdi hřbitovů. Míst, která po staletí slouží jedinému účelu, ale přesto se výrazně proměňovala. Vydejte se po stopách mrtvých a poslouchejte jejich mlčení.  

Vstupte s námi do mystického světa tajuplných hřbitovů. Průvodcem vám bude tafofil (řecky taphos znamená hrob). Člověk, který se toulá po hřbitovech s fotoaparátem a v zajetí kouzla, které chápe jen on. Podle zásad moderních objevitelů si neodnáší nic než fotky, které jako by viděly víc, než oči běžného návštěvníka. Teď máte i vy šanci projít se po tichých místech plných historie, osudů a tajemného šeptání těch, kteří tu byli před námi. Od pražských Olšan po neznámá místa kdesi u hranic. Navštívíme hroby křesťanské i židovské a pokusíme se spojit s jejich tajemstvím.

Více informací naleznete na https://www.grada.cz/tafofil-8799/.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu