Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Příčinou pádu balkonu na Olomoucku jsou ztrouchnivělé trámy

Příčinou pádu balkonu na Olomoucku jsou ztrouchnivělé trámy

Příčinou pádu balkonu na Olomoucku jsou ztrouchnivělé trámy
9. 7. 2018 / Autor: olomouckadrbna.cz Popisek: Zřícený balkon

Za zřícením balkonu v Droždíně na Olomoucku stojí pravděpodobně ztrouchnivělé trámy. Jejich skutečný stav však nebyl rozpoznatelný. Policie incident vyšetřuje.

Příčinou sobotního pádu dřevěného balkonu na chatě v Olomouci-Droždíně, při kterém se zranili čtyři lidé, byly ztrouchnivělé nosné trámy. Řekl to policejní mluvčí Libor Hejtman s tím, že okolnosti pádu balkonu nadále vyšetřuje policie.

Dřevěný balkon na chatě v Droždíně spadl v sobotu odpoledne ze zhruba čtyřmetrové výšky. Lehce až středně vážně se zranili čtyři lidé, kteří na něm v tu chvíli stáli. Všichni čtyři zranění skončili v olomoucké fakultní nemocnici.

Skutečný stav nebyl poznat

„Podle prvotního šetření došlo k ulomení dvou nosných trámů převislého balkonu, které byly značně ztrouchnivělé. Trámy byly z vnější strany opatřeny ochranným nátěrem a na první pohled nebyl rozpoznatelný jejich skutečný stav. Případ šetříme, zdali nedošlo k protiprávnímu jednání," podotkl Hejtman.

ČTK, red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl