Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality PASSERINVEST GROUP je třetí nejobdivovanější firmou v České republice

PASSERINVEST GROUP je třetí nejobdivovanější firmou v České republice

PASSERINVEST GROUP je třetí nejobdivovanější firmou v České republice
29. 4. 2019 / Autor: Wikimedia commons/ Andrej A. Bratukhin Popisek: BB Centrum, budova Alpha

Investiční a developerská společnost Passerinvest Group získala 3. místo v žebříčku 100 nejobdivovanějších firem v České republice v roce 2019 vyhlašovaným Sdružením CZECH TOP 100. Společnost Passerinvest Group také po třetí obhájila první místo v oborové kategorii „Činnosti v oblasti nemovitostí, služby pro podniky“. V první desítce nejobdivovanějších firem žebříčku CZECH TOP 100 jsou další společnosti, které dlouhodobě sídlí v BB Centru – projektu společnosti Passerinvest Group – ŠKODA AUTO a.s., ČEZ, a.s., či UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

„Loni jsme v žebříčku vystoupali z 8. na 6. místo. Letošní 3. místo považuji za obrovský úspěch a přijímám jej s pokorou a vděčností vůči Pánu Bohu. Toto ocenění vnímám jako výsledek dobré práce celé firmy, mých kolegyň a kolegů, kteří se starají nejen o naše zákazníky v BB Centru či Ostravě, ale také o projekty, které se týkají dlouhodobého a udržitelného rozvoje v místech, kde působíme,“ říká k získanému ocenění Radim Passer, zakladatel a CEO Passerinvest Group.

Sdružení CZECH TOP 100 organizuje žebříček letos již po jednadvacáté a slavnostní vyhlášení se uskutečnilo ve čtvrtek 4. dubna ve Francouzské restauraci pražského Obecního domu. Pořadí žebříčku CZECH TOP 100 je sestavováno na základě hodnocení manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací.

 

crestcom

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl