Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Okamura kandidátem na děkana univerzity v Liberci

Okamura kandidátem na děkana univerzity v Liberci

Okamura kandidátem na děkana univerzity v Liberci
25. 1. 2019 / Autor: UMPRUM Popisek: Osamu Okamura

V rámci Fakulty umění a architektury Technické univerzity v Liberci kandiduje Ing. arch. MgA. Osamu Okamuru na děkana pro příští funkční období 2019–2023. Pokud ho jmenuje rektor univezity, převezme Osamu Okamura vedení fakulty po profesoru Zdeňku Fránkovi, který byl jejím děkanem od roku 2012.

Volba proběhla tajným hlasování AS FUA TUL dne 24.1.2019 v 14:30 hod. v knihovně. Volební komise pro volbu děkana AS FUA TUL ve složení: předseda Ing. arch. Petr Stolín, členové Ing. arch. Dott. Ing. Petr Janoš, Markéta Červinková konstatovala následující počet hlasů pro jednotlivé kandidáty: 

Ing. arch. MgA. Osamu Okamura: 6 hlasů
Doc. M.A. Jan Stolín: 3 hlasy

Osamu Okamura (*1973 Tokio) je česko-japonský architekt, bývalý šéfredaktor architektonického časopisu ERA 21, mladší bratr politika Tomia Okamury a tlumočníka Hayato Okamury. Působil jako programový ředitel mezinárodního festivalu reSITE

FUA TUL, red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl