Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Novinky z oboru bydlení opět pod jednou střechou v Letňanech

Novinky z oboru bydlení opět pod jednou střechou v Letňanech

Novinky z oboru bydlení opět pod jednou střechou v Letňanech
22. 3. 2018 / Autor: TV Architect
#letňany
další

Pokud se zajímáte o inovace a nejnovější trendy v bydlení, navštivte největší soubor jarních veletrhů bydlení - FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a přehlídky designu DESIGN SHAKER a DESIGN V KOUPELNĚ. Od 22. do 25. března v PVA EXPO PRAHA budete mít jedinečnou možnost seznámit se s novinkami a kolekcemi etablovaných i začínajících značek.

V letošním roce se představí více jak 600 vystavovatelů v šesti veletržních halách. Kromě nábytku zde najdete vše, co z interiéru vytvoří kompaktní celek doladěný do nejmenšího detailu, včetně všeho k doplnění či vytvoření dokonalé zahrady.

Součástí bude opět přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER, kde se již sedmým rokem budou prezentovat  známé české a zahraniční designové značky a také firmy, které se představí na přehlídce úplně poprvé.

Tento ročník nově doplní specializovaná přehlídka koupelnového designu a vybavení DESIGN V KOUPELNĚ, která provede současnými trendy a představí novinky význačných výrobců z tohoto oboru. Hlavním partnerem tohoto projektu je společnost ProCeram a spolu s vybranými výrobci a dodavateli vybavení do koupelen připravili v Hale 6 tuto jedinečnou akci.

V rámci bohatého doprovodného programu budou probíhat  každý den setkání se zajímavými osobnostmi, přednášky, semináře  a workshopy. Více o programu.

For Interior
For Garden
Design Shaker
Design v koupelne

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl