Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Matěj Černý, Marie Peřinová: 111 míst v Praze, která musíte vidět

Matěj Černý, Marie Peřinová: 111 míst v Praze, která musíte vidět

Matěj Černý, Marie Peřinová: 111 míst v Praze, která musíte vidět
8. 6. 2018 / Autor: Paseka Popisek: Obálka knihy
#Paseka
další

Náš knižní seriál jsme nově obohatili o tituly nakladatelství Paseka. Jako první představujeme knihu, která je určena všem, kdo chtějí poznat hlavní město z trochu jiného úhlu pohledu. Chcete vědět, kde se nachází hotel s jediným pokojem? Kde je druhá Betlémská kaple? Kde na Smíchově se můžete svézt lanovkou? To a mnoho dalších informací se dočtete v titulu nakladatelství Paseka.

Netradiční výběr 111 pražských pozoruhodností se vymyká zavedeným představám o tom, co je při návštěvě Prahy „povinné“, a nabízí jedinečnou procházku hlavním městem všem zvídavým návštěvníkům, které zajímá historie i současnost, skrytá zákoutí i místa pulzující životem – to vše ve výstižných a zasvěcených popisech s informativním fotografickým doprovodem a užitečnými praktickými radami a tipy.

Více se dozvíte na webu nakladatelství Paseka: https://www.paseka.cz/cerny-matej-perinova-marie-111-mist-v-praze-ktera-musite-videt/produkt-4530/

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl