Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Urbanismus Geosan Development pořádá Den otevřených dveří. Prohlédněte si nabízené bydlení osobně

Geosan Development pořádá Den otevřených dveří. Prohlédněte si nabízené bydlení osobně

Geosan Development pořádá Den otevřených dveří. Prohlédněte si nabízené bydlení osobně
9. 5. 2019 / Autor: Geosan Development Popisek: Projekt Element Letňany
#byty #výstavba
další

Poptávka na pražském realitním trhu stále silně převyšuje nabídku, dostupné bydlení téměř okamžitě mizí a většina bytů se dnes prodá ještě před kolaudací. Společnost Geosan Development nyní nabízí jedinečnou možnost přijít si prohlédnout nabízené byty osobně.

Také v projektu Element Letňany developerské společnosti Geosan Development zbývá necelé tři měsíce před kolaudací posledních dvacet pět procent volných bytů.  Developer nyní přichází s Dnem otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 18. května.

Zprostředkování reálné zkušenosti

„Uvědomujeme si, že koupě bytu je významné a nelehké rozhodnutí, a proto chceme našim zákazníkům zprostředkovat reálnou zkušenost. Vzhledem k současné situaci na trhu se zájemci o nové bydlení rozhodují o často životní investici pouze na základě vizualizací a popisu projektu od developera, v jehož důvěryhodnost musí uvěřit. Den otevřených dveří je přirozený a neformální způsob, jakým si lze nemovitost prohlédnout, ujistit se o jejích kvalitách a rozptýlit případné obavy. V naší nabídce ještě zbývají poslední jednotky 2+kk v ceně 3,8 milionu Kč, standardní 3+kk lze pořídit kolem 5,2 milionu Kč,“ říká Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Rezidenční projekt Element Letňany nabízí celkem sto sedm bytů na pěti nadzemních podlažích v dispozicích od 1+kk do 3+kk s plánovaným termínem stěhování letos na podzim. Každý byt má k dispozici vlastní komoru, navíc je možné přikoupit zděný sklep či parkovací stání v suterénu domu. Většina bytů je vybavena rekuperační jednotkou, která se stará o pravidelný přísun čerstvého vzduchu do interiéru bez teplotních ztrát.

Vyhledávaná lokalita

Projekt se nachází v ulici Tupolevova v Letňanech, které patří mezi vyhledávané pražské rezidenční lokality zásluhou výborné občanské vybavenosti a dostupnosti do centra města. Autobusová zastávka je přímo v ulici Tupolevova, stanice metra pak v docházkové vzdálenosti.

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl