Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Do Česka přichází slovenská developerská společnost VI GROUP. Představí se projektem Velvaria Residence

Do Česka přichází slovenská developerská společnost VI GROUP. Představí se projektem Velvaria Residence

Do Česka přichází slovenská developerská společnost VI GROUP. Představí se projektem Velvaria Residence
14. 8. 2019 / Autor: Romana Landová. Do Česka míří VI GROUP. Foto: VI GROUP

Jeden z největších slovenských developerů, VI GROUP, spol. s.r.o, přichází na český trh. Do Česka vstupuje s projektem Velvaria Residence v Horoměřicích, jehož hodnota je 20 milionů eur. Dokončení projektu je plánované na rok 2021.

Společnost VI GROUP chce nabídnout českým zákazníkům dostupné a kvalitní bydlení v praktických, ale zároveň v designově nápaditých objektech. Má za sebou 22 úspěšných developerských projektů. Projekt v Horoměřicích, jehož celková hodnota je 20 milionů eur, se nachází dvacet minut od Prahy.

Jedná se o nadčasový bytový dům, který je koncipovaný jako monoblok se třemi vybíhajícími křídly a parkem. „Na český trh chceme přinést zajímavé projekty a také poskytnout našim klientům komplexní služby v podobě spojení architekta, developera, prodejce a hypotečního makléře. Klienti navíc mají možnost zabezpečit si financování/hypotéku svého nového bydlení, bez platby rezervačních poplatků,” říká Gabriela Szántová ze společnosti VI GROUP.

Společnost VI GROUP zastřešuje zpracování předprojektové a projektové dokumentace staveb a územně-plánovací dokumentace. „Služby, které poskytujeme, jsou koncipovány tak, aby se zákazník nemusel starat prakticky o nic, a na jednom místě získal vše potřebné pro koupi bytu a jeho financování. Tento servis nám umožňuje zajistit příznivější úrokové sazby, veškeré podklady k zakoupeným nemovitostem a další výhody a služby,” doplňuje Szántová.

Bydlení uprostřed zeleně

Objekt v Horoměřicích disponuje pěti podlažími a celkem 234 obytných jednotek, pro které je zajištěno dostatek parkovacích míst, a to jak kolem domu, tak i v podzemních garážích. Klientům jsou k dispozici jednopokojové i čtyřpokojové byty se soukromou terasou či balkonem, v přízemí jsou předzahrádky. Cena za jednopokojový byt se pohybuje kolem 1 899 963 korun.

Dům v Horoměřicích je koncipován jako komunitní bydlení uprostřed zeleně. V objektu jsou k dispozici společné prostory, kde je možné trávit čas setkáváním se sousedy či relaxací – ať už u jezírka, v altánku, ve velkém parku se sadem, nebo na tenisovém kurtu. Dispoziční řešení bytového domu počítá i se zdravotním střediskem přímo v objektu.  Areál je navržen tak, aby pomohl ke kultivaci okolní krajiny, k čemuž pomáhá rozšíření zelených ploch mezi zastavěnými územími obcí Horoměřice a Statenice.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl