Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Desatero architekta Vávry v Brně

Desatero architekta Vávry v Brně

Desatero architekta Vávry v Brně
5. 12. 2018 / Autor: irozhlas.cz Popisek: Architekt David Vávra

Architekt David Vávra představí své myšlenkové architektonické pochody. Stane se tak 6. prosince v Brně. Vávra je známý také jako moderátor a autor několika publikací zabývajících se architekturou.  

Architekt David Vávra, známý veřejnosti především jako herec divadla Sklep a průvodce televizního seriálu Šumná města, nás v rámci své prezentace ve čtvrtek 6. prosince 2018 v 18:00 hodin v kulturním prostoru PRAHA / Fórum pro architekturu a média, Husova 18 v Brně seznámí se svým myšlenkovým a architektonickým desaterem. Během večera budou také představeny publikace Tři cesty za architekturou, Jedeme k moři a Běžet s domy, vydané nakladatelstvím Grada, které shrnují Vávrovy architektonické projekty, kresby a vize, včetně neuskutečněných utopických projektů. Vstupné je zdarma.

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl