Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Céline Baumann: Artist Talk

Céline Baumann: Artist Talk

Céline Baumann: Artist Talk
2. 5. 2019 / Autor: http://futurearchitectureplatform.org Popisek: Queer Nature

Ve čtvrtek 2. května 2019 v 18:00 hodin proběhne v Galerii VI PER prezentace v rámci výstavy Queer Nature.

Céline Baumann (1984) je francouzská zahradní a krajinná architektka působící ve Švýcarsku. Pracovala již s celou řadou prvků odrážejících její osobní zájem o mezinárodní kulturní výměnu. Snaží se o vytvoření dynamického otevřeného prostoru, inspirovaného interaktivními ekologickými vazbami mezi lidmi a přírodou.

Tato práce je doplněna její badatelskou činností a psaním, což jí umožňuje zkoumat kolektivní hodnotu přírody a její dopad na jednotlivce. Baumann je stipendistkou Akademie Schloss Solitude a nedávno byl její projekt Queer Nature vybrán v rámci open callu platformy Future Architecture. Je spoluzakladatelkou Schwesterprojekt, queer kolektivu, který vytváří dočasné umělecké prostory v Basileji. Její práce na téma Queer Nature byla prezentována v Muzeu architektury a designu (MAO) v Lublani a na divadelním festivalu v Basileji. Mezi její další projekty patří spolupráce s Tirana Architecture Week a s Oslo Architecture Triennale plánované na podzim 2019.

Galerie VI PER

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl