Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality CAMP uvede živý přenos přednášky Architektura a zdraví. Přednášejícím bude profesor Cor Wagenaar

CAMP uvede živý přenos přednášky Architektura a zdraví. Přednášejícím bude profesor Cor Wagenaar

 CAMP uvede živý přenos přednášky Architektura a zdraví. Přednášejícím bude profesor Cor Wagenaar
23. 3. 2020 / Autor: Romana Landová. CAMP pořádá online přednášky. Foto: CAMP

Centrum architektury a městského plánování (CAMP) v úterý 24. 3. od 19. hodin uvede online přednášku na téma Architektura, urbanismus a zdraví. Přednášejícím bude profesor Cor Wagenaar z nizozemské univerzity v Groningenu a Technické univerzity Delft. Akce bude streamovaná na Facebooku CAMPu.

Zdraví bude zásadním tématem roku 2020. Léčebná zařízení a nemocniční areály jsou nedílnou součástí organismu měst. Jakou roli však hrála v minulosti? Jak může v budoucnu vypadat jejich běžné fungování? Jak vypadá moderní architektura nemocničního prostředí? A jak se mohou dnešní města efektivně připravit na hrozící pandemie? To vše se dozvíte na online přednášce CAMPu o architektuře, urbanismu a zdraví. Povede ji profesor Cor Wagenaar z nizozemské univerzity v Groningenu a Technické univerzity Delft, jenž je spoluautorem nedávno vydané publikace Hospitals: A Design Manual, která popisuje zásadní vývoj nemocnic v posledních letech. Akce bude streamovaná na Facebooku CAMPu.

Současně s online přednáškami vznikl na www.campuj.online blog, který bude každý den přinášet zajímavé informace z architektury, urbanismu a rozvoje Prahy. Aktuálně na něm najdete Záznam přednášky Velké změny Prahy: Nová železniční spojeníPraha včera: poklady z archivu CAMPu a seznam březnových akcí, které se zde budou živě vysílat.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl