Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Brněnský holding Winning Group koupil stavební firmu PMK Drill

Brněnský holding Winning Group koupil stavební firmu PMK Drill

Brněnský holding Winning Group koupil stavební firmu PMK Drill
26. 11. 2019 / Autor: Romana Landová, ČTK. Winning Group se rozšiřuje. Foto: Pixabay.com

Brněnská investiční skupina Winning Group koupila stavební společnost PMK Drill. Začlení ji do stavebního holdingu již vlastněných firem pod názvem Winning PS.

Společnost PMK Drill se specializuje na speciální zakládání staveb. „Jsem rád, že se nám podařilo získat do naší skupiny úspěšnou stavební firmu. S výhledem na aktivity našich společností KALÁB a PAMSTAV, které již dnes nabízí široké spektrum stavebních dodávek, bylo pro nás logickým krokem rozšířit naše portfolio o speciální zakládání," uvedl předseda představenstva Winning Group Sebastian Wagner. Přesná výše investice nebyla sdělena.

Firmy z několika oblastí

Firma PMK Drill má roční obrat 200 milionů korun a byla založena v roce 2005. Winning Group ji začlení do stavebního holdingu s firmami, které již vlastní a který od příštího roku začne působit pod značkou Winning PS. Tento stavební holding by měl mít obrat přes 1,2 miliardy korun. Holding Winning Group uvedl, že bývalí majitelé budou ve firmě nadále pracovat na manažerských pozicích.

Winning Group zastřešuje firmy z několika oblastí - stavebnictví a development, engineering a tisk skript a diplomových prací. Do portfolia Winning Group patří společnosti Winning Steel, Winning Estate, Pamstav, Winning Service a Winning People, která provozuje startup Tiskelnik.cz, propojující studenty a firmy.

Psali jsme také:

CPI PG se vrací k developmentu, kupuje pozemky pro rezidenční výstavbu

Do Česka přichází slovenská developerská společnost VI GROUP. Představí se projektem Velvaria Residence

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl