ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect v regionech TV Architect v regionech: Winning Group

TV Architect v regionech: Winning Group

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect v regionech: Kaplan architekti

zrušit

6 m 23 s

Od vzniku v roce 2016 se společnost Winning Group rozrostla z 32 na 220 zaměstnanců v sedmi různých společnostech převážně v oblasti stavebnictví. Do portfolia firem spadajících pod Winning Group se řadí projekční společnost Winning Steel, stavební společnosti Pamstav a Kaláb a developerská společnost Winning Estate. Do portfolia firem se řadí i Winning People, která se zaměřuje na služby tisku pro studenty a propojení studentů s firmami, bezpečnostní agentura Winning Service a nováček mezi firmami Vittorio Restaurant zaměřující se na středomořskou kuchyni. Snahou společnosti Winning Group je vytvářet vhodné pracovní prostředí, ve kterém mohou její zaměstnanci realizovat své myšlenky, nápady a představy a podílet se tak na úspěchu skupiny.

V rámci Winning Estate vznikají stavby jako je například Rezidence u zámku v Oslavanech u Brna, která byla navržena tak, aby v okolí nechybělo nic, co si klienti slibují od pohodlného bydlení v malém městě, 25 kilometrů od Brna.

„Sledovali jsme přitom dva trendy, které vnímáme jako důležité. Jednak je to odklon od osobního vlastnictví v nájemním bydlení a druhak je to nutnost dojíždění do zaměstnání či do města. V Oslavanech dojíždění představuje maximálně třicet až čtyřicet minut jízdy,“ tvrdí Ondřej Blaho, člen představenstva Winning Group

Podle něj je nejvýznamnějším projektem firmy Moulin Rouge. Tento projekt v centru Brna je charakteristický ohledem na stávající zástavbu, přičemž obsahuje moderní prvky zeleně na fasádě a střeše.

Vedle toho bude firma v průběhu listopadu spouštět projekt v Bučovicích východně od Brna.

„Pracujeme s trendem přesouvat se do menších měst. Bučovice mají velkou výhodu, že během dvaceti minut železnicí se člověk dostane bez problémů relativně pohodlně do centra Brna. Jedná se o projekt, na který se velmi těšíme,“ říká Blaho.

Winning Group momentálně také pracuje na projektu Stará hora, který je též projektován v Oslavanech u Brna a klientům nabídne etapizovanou výstavbu nové moderní rezidenční čtvrti.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu