ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect v regionech Winning Group

TV Architect v regionech - Winning Group

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect v regionech - Kaplan architekti

zrušit

6 m 23 s

Od vzniku v roce 2016 se společnost Winning Group rozrostla z 32 na 220 zaměstnanců v sedmi různých společnostech převážně v oblasti stavebnictví. Do portfolia firem spadajících pod Winning Group se řadí projekční společnost Winning Steel, stavební společnosti Pamstav a Kaláb a developerská společnost Winning Estate. Do portfolia firem se řadí i Winning People, která se zaměřuje na služby tisku pro studenty a propojení studentů s firmami, bezpečnostní agentura Winning Service a nováček mezi firmami Vittorio Restaurant zaměřující se na středomořskou kuchyni. Snahou společnosti Winning Group je vytvářet vhodné pracovní prostředí, ve kterém mohou její zaměstnanci realizovat své myšlenky, nápady a představy a podílet se tak na úspěchu skupiny.

V rámci Winning Estate vznikají stavby jako je například Rezidence u zámku v Oslavanech u Brna, která byla navržena tak, aby v okolí nechybělo nic, co si klienti slibují od pohodlného bydlení v malém městě, 25 kilometrů od Brna.

„Sledovali jsme přitom dva trendy, které vnímáme jako důležité. Jednak je to odklon od osobního vlastnictví v nájemním bydlení a druhak je to nutnost dojíždění do zaměstnání či do města. V Oslavanech dojíždění představuje maximálně třicet až čtyřicet minut jízdy,“ tvrdí Ondřej Blaho, člen představenstva Winning Group

Podle něj je nejvýznamnějším projektem firmy Moulin Rouge. Tento projekt v centru Brna je charakteristický ohledem na stávající zástavbu, přičemž obsahuje moderní prvky zeleně na fasádě a střeše.

Vedle toho bude firma v průběhu listopadu spouštět projekt v Bučovicích východně od Brna.

„Pracujeme s trendem přesouvat se do menších měst. Bučovice mají velkou výhodu, že během dvaceti minut železnicí se člověk dostane bez problémů relativně pohodlně do centra Brna. Jedná se o projekt, na který se velmi těšíme,“ říká Blaho.

Winning Group momentálně také pracuje na projektu Stará hora, který je též projektován v Oslavanech u Brna a klientům nabídne etapizovanou výstavbu nové moderní rezidenční čtvrti.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2022 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu