ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Kategorie Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Videoprohlídka: Projděte si online novou expozici inovativních řešení nábytkového kování pro architekty, designéry, ale i inspiraci každého z nás

Videoprohlídka: Projděte si online novou expozici inovativních řešení nábytkového kování pro architekty, designéry, ale i inspiraci každého z nás

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
17 m 29 s

Hledáte chytrá řešení, jak maximálně využít každý prostor v navrhovaném interiéru? Pojďte se s námi podívat na novou expozici inovativních řešení nábytkového kování Hettich a prohlédněte si ty největší praktické vychytávky. Jak pro kuchyně, koupelny, tak i ložnice, pracovny nebo obývací pokoje.

Minimalistické a čisté linie jsou již nějakou dobou základem moderního bytového designu. Jedná se o úložné prostory, jako jsou šuplíky a skříně bez madel, či police a úložné prostory, které lze využívat pouhým stisknutím či otočením. Tyto systémy jsou praktické, a navíc šetří místo, což je především pak v menších prostorech zásadní.

Firma Hettich je jedním z předních světových výrobců nábytkového kování a bezúchytový systém nabízí v několika možných variantách. Nově si jejich systémy můžete prohlédnout v expozici na pražském Zličíně.

K vidění jsou na nové expozici například řešení pro předsíně a koupelny. Ozkoušet si můžete systémy v podobě posuvných polic, chytrých šuplíků či otočných poliček, které vám zpříjemní každodenní užívání.

Dále společnost Hettich na nové expozici představuje chystá řešení pro kuchyně, které jsou součástí obývacích prostor. Systém skládací stěny se hodí jak pro designové kuchyně, tak pro malé prostory, kde je potřeba šetřit každým centimetrem. Řeč je o skládací stěně, kterou jednoduše zatáhnete, když zrovna nevaříte a vše tak jedním tahem skryjete před zraky návštěv, a navíc vytvoříte zajímavý designový prvek. Skládací stěna naprosto splyne s okolím a nikdo ani nepozná, že se jedná o kuchyňský kout.

Dále zde můžete ozkoušet šuplíky s nejrůznějšími organizéry pro nádobí, či si prohlédnout možnosti osvětlení jednotlivých úložných prostor. Velmi zajímavý je také otočný systém určený pro snazší dosažitelnost zadních produktů v lednici či potravinová skříň s chytrým pantem a prosklenými šuplíky přístupnými ze třech stran. Zajímavá je taktéž i chytrá plocha pro servírování pokrmů z kuchyně do jídelny, či různá praktická řešení pro kuchyňský ostrůvek.

Řešíte obývací pokoj? Potom se určitě zajděte podívat na stěnu s posuvnými policemi, kam schováte opravdu cokoliv. Vše se dá navíc kombinovat jak materiálově, barevně, tak i režimem posuvu. A pokud hledáte místo pro vaší práci z domova a nevíte, jaké zvolit řešení, inspirujte se šatní skříní, z které lze jedním tahem vytvořit útulnou pracovnu.

Mezi další vychytávky, které zde najdete, patří například posuvná komoda či funkční šatní skříň s množstvím výsuvných prvků a praktických organizátorů. Najdete zde ale i zajímavé vybavení pro dětské pokoje s bezpečnostní brzdou, díky které si žádné dítě při zavírání skříně neskřípně prstíky.

Novou expozici společnosti Hettich najdete na adrese K Metru 186/4, 155 00 Praha - Zličín.

Mohlo by vás zajímat

For Interior

Unikátní systémy nábytkového kování představují revoluci v zařizování interiéru

Současným trendům bytového designu vládnou jednoduché a čisté linie a plochy bez zbytečných prvků. Pokud si chcete užívat designovou, a přitom praktickou kuchyň či šatnu, systém od firmy Hettich vám nabízí zajímavé řešení v několika variantách.

Mohlo by vás zajímat

Interiér

Recept na využití prostoru v kuchyni - posuvné a skládané systémy kování

Posuvné a skládané systémy mohou být v dnešní době velmi originální, designové a hlavně praktické. Ocení je jak majitelé designových kuchyní, tak i těch, kde není příliš mnoho místa a je potřeba zde pracovat s prostorem. Využití je ale mnohem více, jedná se totiž o vychytávky, která zvýší kvalitu vašeho života.

Mohlo by vás zajímat

Interiér

Novým trendem v interiérech je nábytek bez úchytek. Lze ho použít pro celou domácnost?

Současným trendům bytového designu vládnou jednoduché a čisté linie a plochy bez zbytečných prvků. Pokud si chcete užívat designovou, a přitom praktickou kuchyň či šatnu, máme pro vás možné řešení. Například firma Hettich je jedním z předních světových výrobců nábytkového kování a bezúchytkový systém nabízí v několika možných variantách.

Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu