Odebírat novinky
Úvod Veřejný sektor Rychlost s tichostí - Modrozelená infrastruktura v Plzni

Rychlost s tichostí - Modrozelená infrastruktura v Plzni

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Rychlost s tichostí - Využití odpadu z automobilového průmyslu jako kolejového absorbéru hluku s funkcí retence vody

zrušit

5 m 00 s / Autor: TV Architect

V Plzni se konala mezinárodní konference Rychlost s tichostí – veřejný prostor 21. století. Konference zhodnocovala výsledky v boji za snížení hluku a vibrací, zaměřovala se také na širší rozměr vlivu komunikací, kolejových drah a jejich staveb na veřejný prostor.

Navazovala na předchozí konferenci, kde byly prezentovány nové technologie a opatření pro snižování hluku a vibrací z kolejové dopravy. „Tato konference se rodila na začátku roku, kdy jsem cítil potřebu jít znova mezi odborníky, partnery a lidi, kteří začínají vnímat životní prostor trochu jinak,“ říká pořadatel konference a statutární ředitel Brens Europe Jan Eisenreich a dodává, že dnešní protihluková opatření jsou bohužel ve většině případů realizována z primárních zdrojů jako je cement či uhlí.

Cílem bylo nabídnout široké odborné i laické veřejnosti nové informace a získané zkušenosti z oblastí, které v nastávajícím období budou stále více ovlivňovat přípravu a realizaci staveb. Konference nabídla širokou škálu témat, mezi kterými byla například Drážní doprava a stavba drah, Řízená retence vody, ale i Klimatické změny a Život v urbanizované krajině.

K tématům se vyjadřoval také generální ředitel společnosti Vitesse Andreas Herder, produktový manažer Datwyler Sealing Tech. De GMBH Matthias Klug, náměstek GŘ SŽDC Mojmír Nejezchléb, obchodní zástupce Retex Pavel Třísko či ředitelka Odboru průmyslové ekologie MPO Pavlína Kulhánková.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl