ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Architektura a urbanismus Zajímavé projekty TV Architect představuje: Metrogramma, Andrea Boschetti, Itálie

TV Architect představuje: Metrogramma, Andrea Boschetti, Itálie

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje: AFI Europe

zrušit

8 m 24 s / Autor: zdroj metrogramma.com Popisek: Andrea Boschetti

Metrogramma je mezinárodní společnost architektury, urbanismu a interiérového designu s pobočkami v Miláně, Moskvě a New Yorku. Pobočky má také v Londýně a Dubaji. Studio vzniklo v roce 1996 v kombinaci práce a výzkumu mladých talentovaných architektů s kritickým duchem a touhou po experimentování. TV Architect přináší exkluzivní rozhovor s ředitelem společnosti Metrogramma Andreou Boschettim a to přímo z festivalu Salone del Mobile z Milána.

Nejen o společnosti Metrogramma, ale i o tvorbě jejích architektů, o práci, která je pro ně spojením příjemného s užitečným se dozvíte ve videu TV Architect.

Andrea Boschetti (1969, Bolzano)

Andrea Boschetti je architekt s doktorským vzděláním v urbanistickém plánování, které vystudoval na Univerzitním institutu architektury v Benátkách v Itálii. Část svého doktorského výzkumu realizoval také na Columbijské univerzitě v New Yorku.

Přednáší na univerzitách v Itálii i v zahraničí, například na Columbia University v New Yorku, Illinoiské univerzitě v Chicagu, Univerzitě v Ascoli, Univerzitě v Janově, Univerzitě v Benátkách atd.

Boschetti je vědeckým konzultantem a manažerem PGT, Územního plánování v Miláně a konzultantem pro architektonické a městské projektové aktivity a kulturní akce pro městské centrum v Turíně.

Od roku 2011 je redakčním konzultantem a zástupcem redakční rady PLAN časopisu Architektura a technologie v detailu. V roce 2012 se jako člen poroty pro mezinárodní soutěž designu projektu KILFD signature tower v Kuala Lumpur v Malajsii zúčastnil soutěže s názvem Koncepce rozvoje rekreačního prostoru na vysoké náhorní plošině v Naz-Sciaves v Itálii. V současné době působí jako ředitel ústředí společnosti Metrogramma v Moskvě.

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu