CZ
  • EN
Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Urbanismus Profilové video: Metrogramma, Andrea Boschetti, Itálie

Profilové video: Metrogramma, Andrea Boschetti, Itálie

Přeskočit reklamu
x
8 m 24 s / 23. 8. 2018 / Autor: zdroj metrogramma.com Popisek: Andrea Boschetti
Profilové video: Metrogramma, Andrea Boschetti, Itálie

Metrogramma je mezinárodní společnost architektury, urbanismu a interiérového designu s pobočkami v Miláně, Moskvě a New Yorku. Pobočky má také v Londýně a Dubaji. Studio vzniklo v roce 1996 v kombinaci práce a výzkumu mladých talentovaných architektů s kritickým duchem a touhou po experimentování. TV Architect přináší exkluzivní rozhovor s ředitelem společnosti Metrogramma Andreou Boschettim a to přímo z festivalu Salone del Mobile z Milána.

Nejen o společnosti Metrogramma, ale i o tvorbě jejích architektů, o práci, která je pro ně spojením příjemného s užitečným se dozvíte ve videu TV Architect.

Andrea Boschetti (1969, Bolzano)

Andrea Boschetti je architekt s doktorským vzděláním v urbanistickém plánování, které vystudoval na Univerzitním institutu architektury v Benátkách v Itálii. Část svého doktorského výzkumu realizoval také na Columbijské univerzitě v New Yorku.

Přednáší na univerzitách v Itálii i v zahraničí, například na Columbia University v New Yorku, Illinoiské univerzitě v Chicagu, Univerzitě v Ascoli, Univerzitě v Janově, Univerzitě v Benátkách atd.

Boschetti je vědeckým konzultantem a manažerem PGT, Územního plánování v Miláně a konzultantem pro architektonické a městské projektové aktivity a kulturní akce pro městské centrum v Turíně.

Od roku 2011 je redakčním konzultantem a zástupcem redakční rady PLAN časopisu Architektura a technologie v detailu. V roce 2012 se jako člen poroty pro mezinárodní soutěž designu projektu KILFD signature tower v Kuala Lumpur v Malajsii zúčastnil soutěže s názvem Koncepce rozvoje rekreačního prostoru na vysoké náhorní plošině v Naz-Sciaves v Itálii. V současné době působí jako ředitel ústředí společnosti Metrogramma v Moskvě.

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2019 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl