Odebírat novinky
Úvod Profily partnerů Architekti Profilové video: Adam Rujbr Architects

Profilové video: Adam Rujbr Architects

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Další video

Profilové video: Petr Burian DAM architekti

zrušit

4 m 44 s / 25. 1. 2018 / Autor: TV Architect

Architektonický ateliér Adam Rujbr Architects vznikl v roce 2004 v Brně. Stojí za ním osoba Adama Rujbra, architekta, který se v mládí chtěl stát režisérem a zkušenosti s projektováním staveb získával i jako student na archeologických brigádách. V současné době má ateliér kanceláře v Praze a Brně a kromě navrhování celé škály staveb se věnují také vlastní síti tzv. Living showroomů, tedy síti obytných vzorkoven. Poslední dobou se ateliér stává specialistou na projektování šetrných zdravotnických zařízení.

Architektonické studio se ve svých začátcích soustředilo na stavby z oblasti kultury (např. kulturní domy v Písku nebo Hodoníně), dnes patří Adam Rujbr Architects k těm ateliérům, které pracují na projektech budov šetrných k životnímu prostředí i uživatelům. A nejedná se jenom o stavby rodinných domů, ale také o veřejné budovy. Tu aktuálně poslední právě realizují v Olomouci, kde navrhli první nemocniční pavilon v pasivním standardu (psali jsme zde).

Články na TV Architect:

Olomoucká nemocnice staví podle projektu Adama Rujbra
Na jednu noc do sušárny, pivního šenku nebo maštale
Kanál Adam Rujbr Architects

Související odkazy:

WEB
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM

Pořady

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl