ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architekti Developeři a investiční skupiny Orea Hotels & Resorts
Přeskočit reklamu
x

Profil: Orea Hotels & Resorts

Orea Hotels & Resorts je největší síť hotelů v České republice. Charakterizují ji inovace a komunikace s klienty na vysoké úrovni. V čele týmu Orea Hotels & Resorts stojí generální ředitel Gorjan Lazarov. „Máme patnáct hotelů, jsou v těch nejlepších lokalitách. Jeden máme v Praze, všechny ostatní jsou pak v různých oblastech Čech,“ říká Lazarov a hned dodává, že hotelnictví není jen o vytváření velkých vizí, ale také o detailech.

číst více
 1. Pořady
 2. Články
 3. Popis
 1. TV Architect představuje
  Orea Hotels & Resorts

  Orea Hotels & Resorts

  13 m 44 s
 2. Historické části města

  Společnost se rozhodla k renovaci hotelů a k několika investicím. Poslední z investic je hotel Horal ve Špindlerově Mlýně, který je charakteristický propojením moderních prvků s přírodou: od recepce přes restauraci, lobby bar až po samotné pokoje. Další investicí je hotel Horizont na Šumavě, který stojí na jižním svahu vrchu Pancíř v chráněné krajinné oblasti Šumava. Od ski areálu Špičák je vzdálen pouhé tři kilometry a jak už sám název hotelu napovídá, hosté si tu užijí nádherný výhled.

  Čtyřhvězdičkový hotel Pyramida v Praze, který je vzdálen jen pár minut od Pražského hradu, nabízí unikátní výhledy na historické části města.

  Od ledna společnost Orea Hotels & Resorts rekonstruuje hotel Voroněž v Brně, s čímž souvisí i jeho přejmenování. Orea Hotel Voroněž ponese název Orea Congress Hotel Brno a sousední Orea Hotel Voroněž II. se přejmenuje na Voro by Orea. „Je to proto, aby zákazník měl hotely rozlišené,“ vysvětluje Lazarov. Dále bude Orea Hotels & Resorts rekonstruovat brněnský hotel Santon, který se nachází na přehradě a je výborně dostupný z hlavních dopravních tahů. Do centra města se pohodlně dostanete tramvají. 

  Pozvedl úroveň města

  Mezi další hotely, které Orea spravuje, patří Orea Resort Devět Skal v krajině Žďárských vrchů, kde nově zrekonstruoval sportovní hřiště s umělým povrchem, hřiště pro plážový fotbal a volejbal, krytý bazén, saunu, lobby bar, konferenční prostory a restauraci s krásným výhledem na Milovský rybník.

  Resort Broadway v srdci Mariánských Lázní, který podle Lazarova pozvedne úroveň města, se díky svému umístění řadí mezi nejvýznamnější hotelové projekty lázeňského charakteru v celé České republice. „Je tam obrovská možnost rozšířit, co Mariánské Lázně znamenají na českém trhu i mezinárodně,“ myslí si Lazarov.

  Prostor pro inovace

  Pro společnost Orea je podle generálního ředitele Lazarova na první místě spolupráce s klientem. Zároveň se jedná o síť hotelů, která hojně využívá technologie. Konkrétně jde o robota se jménem Pepper, který je návštěvníkům k dispozici v pražském hotelu Pyramida. Robot jim poradí s orientací v hotelu, nabídne turistické rady a informace o lokalitě nebo o službách hotelu. V budoucnu má zvládnout hosty také ubytovat. „Prostor pro inovace v hotelnictví je obrovský,“ tvrdí Lazarov, který si myslí, že inovace je třeba sledovat a byl by rád, kdyby se společnost do pěti let rozrostla o dalších 15 hotelů.

  Kromě toho, že společnost vlastní hotely, nabízí svým klientům jedinečnou kávu Dp COFFEE No.7. Sedmička je starodávné číslo plnosti, které symbolizuje bohatou chuť kávy. Směs připravili kávoví experti tak, aby nadchla hosty ze všech koutů světa.


Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu