Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality V showroomech společnosti Okna.eu najdete bezrámové konstrukce Schüco a Heroal

V showroomech společnosti Okna.eu najdete bezrámové konstrukce Schüco a Heroal

V showroomech společnosti Okna.eu najdete bezrámové konstrukce Schüco a Heroal
30. 1. 2020 / Autor: Romana Landová, Foto: Okna.eu

Jednoduchost a vzdušná elegance. Tak by se daly popsat bezrámové konstrukce, které jsou vhodné zejména pro reprezentativní stavby. Bezrámové řešení najdete v showroomech společnosti Okna.eu, kde jsou k nahlédnutí i hliníkové profily Schüco a Heroal.

Prosklená plocha bez rušivých prvků je určena pro moderní architekturu, která se vyznačuje jednoduchostí a vzdušnou elegancí. Bezrámové konstrukce jsou vhodné především pro reprezentativní stavby a projekty, které se vymykají stereotypu. Jsou navíc elegantní, moderní a propouštějí do interiéru maximum světla. Mezi prémiové značky, které se bezrámovému řešení věnují, patří například německé hliníkové profily Schüco a Heroal. Společnost Okna.eu se je rozhodla zahrnout do svého sortimentu.

Na ploše více než 1000 metrů čtverečních jsou tak k dispozici celoprosklené rohy, bezrámová zasklení, bezprahová řešení otvíravých dveří a posuvných portálů či velkoformátové HS portály se skrytými křídly. Jedná se o finální řešení oken a dveří do rodinných domů, takže si klienti mohou jednotlivé produkty zkusit a porovnat. „Na českém trhu chybí taková místa, kde by si zákazníci mohli prohlédnout a vyzkoušet například hliníková a dřevohliníková okna v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů, až do maximální konstrukční výšky tří metrů,“ přiblížil inženýr Jiří Chomát ze společnosti Okna.eu.

Elektrické ovládání dveří

Bezrámové centrum slouží i pro inspiraci architektům a jejich klientům při výstavbě domů. V rámci showroomu jsou také vystavena správná technická řešení předsazených montáží a odborníci na modelech vysvětlí, na jaké detaily je potřeba při realizaci klást zvýšenou pozornost. „Naším cílem je co nejvíce usnadnit nákupní rozhodnutí a poskytnout maximum možných informací tak, aby zákazník nemusel pochybovat, zda si vybral správná okna,“ dodává Chomát.

Showroom Praha-Pankrác nabízí velkoformátové prosklení ve zcela bezrámovém provedení s ukázkou všech konstrukčních řešení celoprosklených rohů. K dispozici jsou i panoramatické posuvné stěny s elektrickým ovládacím systémem. Velká část výstavní plochy druhého showroomu – v Říčanech-Modleticích - je vyčleněna pro zimní zahrady a speciální konstrukce posuvných a skládacích dveří, které jsou pro ně vhodné. V obou předváděcích centrech jsou vystaveny i možnosti elektrického ovládání dveří, posuvů, oken, žaluzií a rolet včetně stínění celoprosklených a otevřených rohů. Je možné si vyzkoušet i vstupy na otisk prstu.

Nepřehlédněte na TVbydleni.cz:

Vybíráme okna - nové centrum bezrámových řešení!

Pořad Vybíráme okna

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl