Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality V Praze dnes začíná veletrh For Arch

V Praze dnes začíná veletrh For Arch

V Praze dnes začíná veletrh For Arch
18. 9. 2018 / Autor: artn.cz Popisek: Logo veletrhu For Arch

Na výstavišti v pražských Letňanech dnes začíná dvacátý devátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch. Zúčastní se ho zhruba osm stovek vystavovatelů z patnácti zemí. Pořadatelé očekávají návštěvnost kolem osmdesáti tisíc lidí, podobně jako loni. Veletrh skončí v sobotu 22. září.

Po slavnostním zahájení je dnes na programu konference Technologické fórum, která se bude zabývat využitím nejnovějších technologií ve stavebnictví. Účast slíbili mimo jiné premiér Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministr životního prostředí Richard Brabec, ministr dopravy Dan Ťok a prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR Václav Matyáš.

Ministr Brabec spolu s ředitelem Státního fondu životního prostředí Petrem Valdmanem na veletrhu také zveřejní podrobnosti k programu Nová zelená úsporám. Součástí prvního dne veletrhu bude rovněž vyhlášení soutěže Pasivní dům 2018.

Co je veletrh For Arch

Stavební veletrh s nejdelší tradicí v České republice znamená pro české i zahraniční vystavovatele jedinečnou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh každoročně přináší možnost prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů.

ČTK, nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu