Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Kancelářská budova Five mění majitele

Kancelářská budova Five mění majitele

Kancelářská budova Five mění majitele
1. 12. 2017 / Autor: Nina Fibigerová

(Krátká zpráva) Developerská společnost Skanska Property prodala kancelářskou budovu Five. Novým majitelem stavby, která vznikla podle projektu studia Qarta architektura, se stává německá Triuva Kapitalverwaltungsgesellschaft, kterou při akvizici zastupovali CBRE. Kupní cenu ani jeden z účastníků obchodu nezveřejnil. Šéf oddělení investic CBRE Chris Sheils řekl, že transakce potvrzuje silný zájem investorů o český realitní trh. Celkový objem investic do nemovitostí by se podle něj mohl letos v Česku vyšplhat na 3,3 miliardy eur.

Kancelářská budova vznikla částečnou přestavbou bývalé tramvajové vozovny blízko smíchovského Anděla a díky pokročilým udržitelným řešením získala certifikaci LEED Platinum. V současné době je zde k dispozic 14 400 metrů čtverečních kanceláří a všechny pronajaté nájemcům.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu