CZ
  • EN
Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Kancelářská budova Five mění majitele

Kancelářská budova Five mění majitele

Kancelářská budova Five mění majitele
1. 12. 2017 / Autor: Nina Fibigerová
Kancelářská budova Five mění majitele

(Krátká zpráva) Developerská společnost Skanska Property prodala kancelářskou budovu Five. Novým majitelem stavby, která vznikla podle projektu studia Qarta architektura, se stává německá Triuva Kapitalverwaltungsgesellschaft, kterou při akvizici zastupovali CBRE. Kupní cenu ani jeden z účastníků obchodu nezveřejnil. Šéf oddělení investic CBRE Chris Sheils řekl, že transakce potvrzuje silný zájem investorů o český realitní trh. Celkový objem investic do nemovitostí by se podle něj mohl letos v Česku vyšplhat na 3,3 miliardy eur.

Kancelářská budova vznikla částečnou přestavbou bývalé tramvajové vozovny blízko smíchovského Anděla a díky pokročilým udržitelným řešením získala certifikaci LEED Platinum. V současné době je zde k dispozic 14 400 metrů čtverečních kanceláří a všechny pronajaté nájemcům.

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2019 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl