Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Porouchaný eskalátor na Andělu by se měl rozjet dnes

Porouchaný eskalátor na Andělu by se měl rozjet dnes

Porouchaný eskalátor na Andělu by se měl rozjet dnes
11. 7. 2018 / Autor: wikimapia.org Popisek: Stanice metra na pražském Andělu
#eskalátory
další

Eskalátor ve stanici metra B Anděl, který po nedávné rekonstrukci opět vypověděl službu, by měl začít fungovat od dnešního rána. Stát by se tak mělo na základě ubezpečení firmy, u níž byla závada reklamována.

Eskalátor ve stanici metra Anděl na pražském Smíchově, který je od 5. července kvůli závadě mimo provoz, by se měl opět rozjet ve středu 11. 07. 2018 při zahájení provozu metra. Sdělila to mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková s odvoláním na vyjádření firmy, u které dopravní podnik poruchu na nedávno zprovozněných jezdicích schodech reklamoval.

Podle mluvčí bylo na vině  opotřebení některých součástek po jejich nepřesném sestavení. Nové díly jsou již vyrobené a dělníci je vymění v noci na středu, doplnila Řehková. TV Architect o problému informovala v článku Nové eskalátory na „béčku“ kolabují. Kdy budou opraveny, zatím není jasné.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl