Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Navštivte přednášku o zdravém topení. Dozvíte se více o vytápění a elektrosmogu

Navštivte přednášku o zdravém topení. Dozvíte se více o vytápění a elektrosmogu

Navštivte přednášku o zdravém topení. Dozvíte se více o vytápění a elektrosmogu
14. 11. 2019 / Autor: Romana Landová, tisk.z. Přednáška vám změní pohled na topné systémy. Foto: Zdravé topení

Zajímáte se o zdraví a chcete, aby vaše rodina žila v harmonickém a nezávadném prostředí? A napadlo vás někdy, jakou spojitost s tím má i výběr správného topení? Přijďte na přednášku o zdravém topení, která se bude konat ve čtvrtek 21. 11. 2019 od 19:00 hodin v pražském coworkingovém prostoru HubHub.

Máte jedinečnou možnost zúčastnit se odborné diskuze, během které se dozvíte všechny důležité informace nejen o topných systémech, ale i o jejich vlivu na zdraví člověka. Celá akce se bude konat v příjemném prostředí HubHub Na Příkopě 14 a večerem vás provede moderátorka Hanka Kusnjerová.

Seznámíte se s jednotlivými druhy topných systémů, získáte informace o novinkách a trendech a budete mít možnost sdílet své zkušenosti. Také se dozvíte, co je to elektrosmog a jak vzniká, i jak působí na lidský organismus. V druhé části bude přednáška věnována elektrosmogu v kontextu elektrického topení, testu a měření. Součástí bude otevřená diskuze.

Problematika elektrosmogu

Těšit se můžete na inženýra Petra Makeše. Z úst odborníka na stavební biologii a elektromagnetická pole se dozvíte, co je to elektrosmog a jakou hraje roli ve spojitosti s topením. Spolu s inženýrem Petrem Makešem prozkoumáte vliv topení z pohledu feng shui, dostanete řadu praktických doporučení a příkladů, díky kterým odbornému tématu rychle a snadno porozumíte.

Druhá část programu bude patřit komplexní problematice vytápění, kterou vás provede Aleš Fouček, samotný zakladatel ES SYSTEMS. V oboru „topenařiny“ pracuje více než třicet let. Dozvíte se tak nejen řadu zajímavých informací o klasických topných systémech ale i infrapanelech, o jejich výhodách a aktuálních trendech.

Vhodná i pro veřejnost

Přednáška je vhodná především pro developery a architekty, kteří se chtějí lépe orientovat v novinkách a trendech v oblasti topných systémů, za účelem správné volby při řešení vytápění v budoucích projektech. Odborníkům navíc nabídne zajímavý pohled na topení nejen z pohledu designu, ale i zdraví. Pokud však nejste developer či architekt, nevadí. Své místo si můžete rezervovat bez ohledu na to, jestli v oboru podnikáte nebo ne. Pokud vás téma topení zajímá, stavíte dům, či rekonstruujete, zkrátka – chcete-li se o jeho vlivu na lidský organismus dozvědět více, určitě si místo rezervujte. Místo si můžete rezervovat přímo na webu www.zdravetopeni.cz kde se zároveň dozvíte více informací.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl