Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Pozvánka: ptejte se na nový územní plán Brna v živém vysílání

Pozvánka: ptejte se na nový územní plán Brna v živém vysílání

Pozvánka: ptejte se na nový územní plán Brna v živém vysílání
14. 5. 2020 / Autor: t.z. Připojte se do online diskuze. Foto: Náměstí Míru, kambrno.cz

Jak se bude rozvíjet Brno a jeho městské části? Kde se budou stavět nové ulice a čtvrti, silnice nebo tramvajové tratě? Nejen na tyto dotazy budou odpovídat odborníci z kanceláře městského architekta. Dnes od 17 hodin připravili je připraven druhý díl online přenosu Plán vysíláme k vám! Odborníci tak chtějí veřejnost seznámit s návrhem nového Územního plánu města Brna před jeho veřejným projednáním v červnu.

Vysílání mohou lidé sledovat online na Facebooku Kanceláře architekta města Brna. Dotazy je možné posílat s předstihem přes web SLI.DO pod heslem #brnoup. Úvodních dvacet minut vysílání bude věnováno stručnému představení hlavních přínosů nového územního plánu pro rozvoj města a jeho dopravnímu řešení. Poté naváže hlavní část určená dotazům veřejnosti. Ty budou pro přehlednost rozděleny do čtyř bloků podle městských částí. Závěr bude patřit aktuálním dotazům z vysílání.

Odpovídat na dotazy bude tým kanceláře městského architekta, radní města Brna pro oblast územního plánování a rozvoje a vedoucí Odboru územního plánování a rozvoje Magistrátu města Brna. Město Brno zveřejnilo návrh nového územního plánu 24. března na na webových stránkách, kde lidé najdou také všechny aktuální informace k jeho veřejnému projednání. Pomoci lidem vyznat se v procesu přípravy územního plánu má také brožura s názvem Průvodce Brňana novým územním plánem. Lidé si ji mohou zdarma stáhnout  na webové stránce kanceláře městského architekta.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl