Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality MAPPA!!! hledá ředitele

MAPPA!!! hledá ředitele

MAPPA!!! hledá ředitele
10. 5. 2019 / Autor: mappa Popisek: Mappa

Město Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na ředitele/ředitelku příspěvkové organizace Městského ateliéru prostorového plánování a architektury (MAPPA).

Co je MAPPA?

MAPPA je nově vznikající koncepční pracoviště v oblasti urbanismu, architektury a tvorby města. Cílem ateliéru MAPPA je pozitivně rozvíjet město pro potřeby současné i budoucích generací. Hlavními úkoly jsou tvorba strategických, urbanistických a územně rozvojových dokumentů, podílení se na kultivaci ulic, náměstí a parků, organizace architektonických a urbanistických soutěží, příprava dopravních a rozvojových studií, posilování partnerství a spolupráce s vysokými školami, odborníky a veřejností a jejich zapojování do rozhodování a plánování Ostravy.

Zajímá Vás Ostrava? Chcete se podepsat na její budoucí podobě?

Hledáme osobnost, která stejně jako my vnímá příležitosti k rozvoji Ostravy a má chuť, vůli a schopnosti město pozitivně ovlivnit.
Hledáme člověka, který umí jednat s různorodými osobnostmi, veřejně argumentovat, obhájit své názory a vytvářet konstruktivní atmosféru.
Hledáme někoho, kdo se zajímá o soudobé trendy plánování měst, kvalitu veřejného prostoru, urbanismus a architekturu. 
Hledáme manažera se schopnostmi dlouhodobě budovat ateliér MAPPA, sestavit tým kvalitních lidí, především z oblastí architektury, urbanismu, krajinářské architektury, dopravního inženýrství, datových analýz, marketingu a společně s nimi pak tvořit a prosazovat rozvojové projekty Ostravy.

Zaujala Vás MAPPA? Nebo znáte jiného vhodného adepta?

Ozvěte se nám: Mgr. Zuzana Bajgarová - náměstkyně primátora Ostravy (+420 599 443 157, zbajgarova@ostrava.cz).
Nebo přímo zašlete svou přihlášku do výběrového řízení. Přihlášky přijímáme do 14. června 2019. Více informací k výběrovému řízení vč. přihlášky naleznete zde: www.fajnova.cz/ostrava-hleda-reditele-mestskeho-atelieru-mappa.

MAPPA

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl