Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Letošní veletrh FOR DECOR & HOME láká na Velikonoce i svátek zamilovaných

Letošní veletrh FOR DECOR & HOME láká na Velikonoce i svátek zamilovaných

Letošní veletrh FOR DECOR & HOME láká na Velikonoce i svátek zamilovaných
8. 1. 2020 / Autor: Romana Landová. Letošní veletrh bude věnovaný svátku zamilovaných. Foto: FOR DECOR & HOME

V areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech se ve dnech 16. až 18. ledna koná akce FOR DECOR & HOME, která odhalí novinky pro nastávající jarní i letní sezónu. Věnovat se bude Velikonocím a svátku zamilovaných. Pokud vás akce zaujala, máte možnost získat čestnou vstupenku na veletrh zdarma.

Výrobců, velkoobchodů i exkluzivních dovozců se představí celá řada. Morex ve své expozici uvede dekorativní i užitkové produkty z vrbového proutí různých tvarů a velikostí. Společnost BKS Decor přiveze do Letňan dekor v trendy růžové barvě a společnost Paramit se pochlubí terakotovým zbožím - představí květináče, obaly pro aranžéry a další výrobky z pálené hlíny. V centrální hale 2 nebudou chybět ani rodinné manufaktury, které představí originální rukodělné výrobky.

Přehlídka jarních trendů

K jaru a létu patří také keramická výzdoba, nápadité zahradní dekorace i obor floristika. Celistvost bohatému a různorodému spektru dekorací v PVA EXPO PRAHA dodají kuchyňské doplňky a dárkové zboží.

Nebude chybět ani zajímavý doprovodný program ve formě floristické show, kde přední čeští a slovenští floristé poprvé představí přehlídku JARNÍ TRENDY. Ta navazuje na úspěšného předchůdce, přehlídku trendů vánočních, kterými tvůrci okouzlili návštěvníky podzimního ročníku veletrhu. Čtyři výstavní kóje poskytnou uměleckou podívanou na téma nadcházejícího jara dle světových novinek.

Pokud vás veletrh zaujal, jako náš divák získáváte čestnou VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA, kterou si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl