Odebírat novinky
Úvod Development a stavby Hotely, obchodní a zábavní centra King´s Hotel & Spa vyhrál v soutěži The international Hotel & property Awards

King´s Hotel & Spa vyhrál v soutěži The international Hotel & property Awards

King´s Hotel & Spa vyhrál v soutěži The international Hotel & property Awards
8. 9. 2020 / Autor: Romana Landová. Archina Design se účastní i další soutěže. Foto: Archina Design

Archina Design v čele s architektem Ivo Nahálkou vyhrála v soutěži  The international Hotel & property Awards v kategorii  Hotel over 200 rooms Global za projekt Kingś Hotel & Spa. Hlasování v další soutěži SBID Design Awards, kde je Archina Design umístěna za Hotel Eurostars Legend, stále probíhá.

Projekt je charakteristický vzhledem připomínající casino v Las Vegas. V interiéru jsou využita umělecká díla, jako je obraz od umělce Andyho Warhola. K tamním unikátům rovněž patří herní stoly. Na jednom z nich se hrají nejdůležitější pokerové turnaje a zájemci zde najdou také jeden ze dvou stolů na kostky v Evropě. VIP klientela může zavítat do salonku, k dispozici je pro ně i speciální místnost na masáže.

V průběhu cesty do jednotlivých pokojů zaujme tapeta od Swarovského. V ubytovacích prostorách byly použity velkoformátové materiály italského výrobce Cerim. V nadstandardech a VIP pokojích se prezentuje další italský výrobce - FMG (MaxFine), který disponuje širokým sortimentem a obvykle přináší propracované katalogy s důrazem na emoce.

Pokojové místnosti jsou obdařeny osmnáctikarátovým zlatem, povlečení z damašku, koupelna je z mramoru a voda vytéká z pozlacených kohoutků. Velkým lákadlem hotelu King´s resort je wellness v šestém patře. To nabízí širokou škálu možností relaxace. Lze si zajít do sauny s impozantním výhledem nebo do bazénu. Ve wellness zaujmou mozaiky nejprestižnějšího světového výrobce SICIS.

Soutěž SBID Design Awards, kde Archina Design postoupila s Hotelem Eurostars Legend do finále, probíhá do 27.9. Generálním dodavatelem obkladů, dlažeb, mozaiek, sanitární techniky a atypických prvků z jejich vlastní výroby byla společnost ProCeram.

Podívejte se:

Díla architektů - 1. díl - Archina Design (King's Resort)

Podívejte se na TVBydlení.cz:

Díla architektů a designérů - 1. díl - Archina Design (King's Resort)

Čtěte na TVBydlení.cz:

Architekt Ivo Nahálka: Mým posláním je vytvářet v architektuře krásu

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl