Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Francouzští LAN architecture již dnes v pražském CAMPu

Francouzští LAN architecture již dnes v pražském CAMPu

Francouzští LAN architecture již dnes v pražském CAMPu
9. 5. 2019 / Autor: CAMP Popisek: LAN architecture
#CAMP #architekti
další

Pražský CAMP uvede další přednášku z cyklu Urban Talks. Tentokrát budou hosty architekti z francouzského ateliéru LAN architecture. Akce se koná dnes, 9.5.2019, od 19:00.

Francouzský architektonický ateliér LAN architecture (Local Architecture Network) založili v roce 2002 Umberto Napolitano a Benoito Jallon. Jejich společným cílem je vytvářet úzké vazby mezi architekturou a dalšími disciplínami v oblasti umění a rozvoje měst. Vyznávají střídmost, racionalitu, funkčnost a flexibilitu. Kromě mnoha moderních obytných domů mají za sebou i návrhy radnice, soudu a vězení nebo divadla Le Maillon ve Štrasburku či přestavbu části slavného výstavního pavilonu Grand Palais v Paříži. Typická je pro tyto tvůrce otevřenost a propojení s exteriérem. Díky své tvůrčí činnosti si velice rychle vybudovali výbornou reputaci a vyhráli množství soutěží jak doma, tak i v zahraničí.

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl