Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Dvě nová outletová centra v ČR otevřou příští rok

Dvě nová outletová centra v ČR otevřou příští rok

Dvě nová outletová centra v ČR otevřou příští rok
21. 11. 2017 / Autor: Nina Fibigerová

V České republice se v roce 2018 chystá otevření dvou nových outletových center. Developer TK Development získal stavební povolení a chystá se zahájit práce na projektu Outlet Arena Morava u Přívozu v Ostravě u dálnice D1. Ve spádové oblasti žije 3,2 milionu obyvatel ve vzdálenosti do 60 minut jízdy. První fáze outletového centra nabídne 70 jednotek na ploše 11 700 metrů čtverečních a otevřít by se měla na podzim 2018. Developer sdělil serveru aktuálně.cz, že 70 procent prostor je již dnes pronajatých. Jedná se o druhé outletové centrum developera TK Development v ČR. První – Fashion Arena Praha – Štěrboholy, se otevřela v roce 2007 a o tři roky později se dočkala výrazného rozšíření. Prague Style Outlets, dlouho očekávané outletové centrum u pražského letiště, by se mělo otevřít v dubnu 2018. Arena v sousedství pražského mezinárodního letiště nabídne 115 obchodů na ploše 20 000 metrů čtverečních.

(nif)

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl