ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Inovace a technologie Chystá se jarní akce zaměřená na ekologii. Nabídne sluneční čidlo či ovladače zdarma

Chystá se jarní akce zaměřená na ekologii. Nabídne sluneční čidlo či ovladače zdarma

Chystá se jarní akce zaměřená na ekologii. Nabídne sluneční čidlo či ovladače zdarma
4. 3. 2020 / Autor: Lomax. Společnost dbá na ekologii. Foto: Lomax

Ekologie je velmi důležitá. Společnost LOMAX se proto snaží své produkty vylepšovat tak, aby šly naproti udržitelnému rozvoji přírody. Na jaře letošního roku navíc spouští pro své zákazníky speciální akci, která bude zaměřená právě na ekologii. 

K ochraně přírody může přispět každý člověk. Jedním z nich je výběr správného příslušenství u svého domu či bytu, jelikož plášť stavby, špatné zaizolování oken, vstupních dveří či prostoru garáže mohou vést v chladném období k větší potřebě vytápění. Obdobný problém může nastat i v létě, kdy v důsledku přehřívání interiéru vypouští podobně škodlivé látky klimatizace.

Eliminovat ekologická rizika se snaží také společnost LOMAX. S nastávajícím oteplením jsou dobrým příkladem žaluzie a rolety LOMAX se slunečními čidly. Díky nim se žaluzie či rolety automaticky zatáhnou vždy, když na ně zamíří větší množství slunečních paprsků. „Teplý vzduch tak v drtivé většině vůbec nepronikne do interiéru, který tím pádem není nutné neekologicky klimatizovat. Podobný princip lze zároveň uplatnit i v zimě, kdy může stínicí technika díky slunečním čidlům vpustit do interiéru naopak maximum tepla ze slunečního záření a ušetřit tak na vytápění,“ vysvětluje Petr Přichystal, marketingový manažer společnosti LOMAX.

Hustota PUR pěny

Kromě oken je nutné chránit i vstupy do interiéru. Garážová vrata Delta společnosti LOMAX mají nebývalou hustotou PUR pěny, v kombinaci s celoobvodovým těsněním a kvalitními materiály tak mají nejlepší tepelnou izolaci na českém trhu. To oceníte hlavně v zimním období.

Podobně skvělých výsledků dosahují i hliníkové vchodové dveře AKTIV 77, ať už jde o koeficient prostupu tepla či hustoty izolační výplně dveří. Součástí dveří je také hliníkový práh, který má stejně jako křídlo i rám dveří přerušené tepelné mosty. Zlepšuje tak izolační vlastnosti dveří. Ty jsou přitom zaručeny i v případě prosklení dveří, kdy společnost LOMAX využívá zateplený profil s trojsklem o šířce 48 milimetrů.

Speciální akce

Vzhledem k ekologicky přívětivým vlastnostem svých produktů startuje LOMAX na jaře speciální akci, ve které se na tyto přednosti zaměřuje. Svým zákazníkům nabídne od března do května k chytrému stínění sluneční čidlo zdarma. Při pořízení garážových vrat pak každý obdrží chytré ovládání zdarma. U vchodových dveří mohou zákazníci využít bezklíčového ovládání BioKey za polovinu ceny. Díky této akci tak klienti mohou až do konce jara osadit svůj dům či byt příslušenstvím, které jim nejen poskytne větší komfort, ale bude i nakloněné životnímu prostředí.

Promo video k akci společnosti Lomax můžete zhlédnout zde:

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu