Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Build The Change poprvé v Doxu

Build The Change poprvé v Doxu

Build The Change poprvé v Doxu
10. 11. 2017 / Autor: Nina Fibigerová

Od roku 2007 nabízí Lego dětem z celého světa možnost postavit si školu, čtvrť nebo město budoucnosti z populárních barevných plastikových kostek. Letos dostanou i děti v Čechách příležitost představit svoje vize budoucí podoby Prahy, které postaví z lega. Akce, která pod názvem Build the Change začala v Dánsku ve spolupráci se skupinou muzeí, se postupně rozšířila do celého světa. V současné době se pravidelně koná ve Velké Británii, Francii, Číně, Japonsku, Spojených státech, Dubaji, Singapuru, Rusku a v Austrálii. Pražská Build the Change začne v sobotu 11. listopadu v Centru současného umění DOX. Akce, jejímž cílem je podporovat u dětí nejen kreativitu a představivost, ale také schopnost komunikace a spolupráce, bude pokračovat do pondělí 13. listopadu.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl