Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Blíží se další DAM.live. Milovníky architektury zavede do Mrázovky

Blíží se další DAM.live. Milovníky architektury zavede do Mrázovky

Blíží se další DAM.live. Milovníky architektury zavede do Mrázovky
16. 9. 2020 / Autor: Romana Landová. Vysílání se koná koncem září. Foto: DAM

V rámci čtvrtého živého vysílání vás DAM.live zavede na levý břeh Vltavy. Konkrétně nad centrum pražského Smíchova, kde skoro 20 let stojí moderní bytová vila Mrázovka.

Pod návrhem stavby je podepsán architekt Jirka Hejda, který si bude 22. září společně s moderátorem Honzou Holnou povídat o vzniku, plánech i samotné realizaci této nadčasové stavby.

Smíchovská vila, ve které je 11 bytů, nikterak nevybočuje z charakteru okolní lokality, přesto si zachovává svou unikátnost a rozhodně nepopírá dobu svého vzniku. S využitím lomového kamenného obkladu a pohledového betonu je hrdým reprezentantem moderní architektury začátku 21. století.

Těšit se můžete na představení bytové vily Mrázovka nad pražským Smíchovem, rozhovor o plánech a stavbě vily s autorem návrhu Jirkou Hejdou a živé vysílání. Startuje se v 18.00 na profilu DAM.live.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl