ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... TV Architect představuje: Stefano Pujatti, ELASTICOSPA, Itálie

TV Architect představuje: Stefano Pujatti, ELASTICOSPA, Itálie

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje: Santiago Calatrava, Španělsko

zrušit

6 m 10 s / Autor: ELASTICOSPA

Stefano Pujatti se narodil ve vesnici Aviano v Itálii v roce 1968. Získal titul v oboru architektury na Istituto Universitario di Architettura v Benátkách a magisterský titul v oboru architektura na univerzitě Sci-Arch v Los Angeles v Kalifornii. Od roku 1996 žije v Chieri. Po spolupráci s ateliérem Coop-Himelblau v Los Angeles a Gino Valle Architetti v Paříži spoluzaložil Studio Elastico 1995/2005. Od roku 2004 do roku 2013 vyučoval na Fakultě architektury 1 Politecnico di Torino a byl zván jako řečník a hostující kritik na různé univerzity mezinárodního věhlasu, které zahrnují RMIT – Melbourne, Hoesi University – Tokio a Accademia di Architettura – Mendrisio. Od roku 2014 do roku 2016 vyučoval v Ut Daniels – Toronto.

Dnes je Stefano Pujatti u kormidla společnosti ELASTICOSPA. Firma byla pozvána na významné mezinárodní akce, jako je XIV. bienále architektury v Benátkách v roce 2014, V. bienále architektury v Brasilii v roce 2006, Londýnský festival architektury v roce 2008, XII. bienále architektury v Benátkách před osmi lety a X. bienále architektury v Benátkách před dvanácti lety. Pujatti získal v roce 2006 ocenění v soutěži INARCH-ANCE jako mladý návrhář. Projekt hotelu 1301INN se umístil mezi finalisty soutěže Mies Van der Rohe Award a byl zvolen jako projekt reprezentující italskou architekturu v putovní výstavě s názvem Piccole Utopie. Spolu s četnými publikacemi v národních a mezinárodních časopisech byly zveřejněny také dva monografické svazky o díle atelieru s názvem Architettura al sangue, vydané nakladatelstvím Maggioli v roce 2008 a svazek s názvem 1301INN – Kresba, fotografování, stavba, vydané nakladatelstvím LetteraVentidue v roce 2014.

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu