ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Zprávy a aktuality Sezóna veletrhů se rozjela, nejvýznamnější stavební akce už klepe na dveře

Sezóna veletrhů se rozjela, nejvýznamnější stavební akce už klepe na dveře

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
1 m 00 s / 16. 9. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová

Nejvýznamnější stavební veletrh u nás akce FOR ARCH se letos uskuteční od 21.9. do 25.9. Letošní ročník bude už 32. a opět ho zájemci najdou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradičních oborů stavebnictví se veletrh FOR ARCH rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR i o interiérové vybavení.  

Naši diváci mají volnou vstupenku zdarma!!! Stáhnout si jí můžete ZDE.

FOR ARCH

Stavební veletrh FOR ARCH v Letňanech se už po několikáté stane místem, kam se už příští týden sjedou stovky vystavovatelů napříč stavebními obory. Veřejnost i odborníci se tak budou moci opět seznámit s nejnovějšími trendy ve stavebnictví a s novými i osvědčenými produkty i službami. Chybět nebudou ani poradenská centra, v nichž odborníci zodpoví návštěvníkům otázky týkající se rekonstrukce či stavby.

„FOR ARCH letos bude jednou z prvních významných akcí veletržního oboru, která se uskuteční po těžkém období nejen pro toto odvětví. Jeho konání má v tomto roce ještě zásadnější význam pro restart oboru i pro nenahraditelnost osobního setkání vystavovatelů a návštěvníků. Již 32. ročník přinese přehlídku napříč sekcemi stavebních prvků a materiálů, zabezpečení a chytrých domácností, vytápění, dřevostaveb a oboru bazény, sauny & spa,“ řekla ředitelka veletrhu FOR ARCH Kateřina Maštalířová.

FOR ARCH 2021 nabídne letos ještě komplexnější nabídku, a to díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Návštěvníci se tak budou moci seznámit s novinkami z dílen tradičních nábytkářských společností a také se sortimentem firem zaměřených na design. Poprvé v historii budou mít lidé také možnost poznat a získat produkty i cenné informace v rámci kompletního portfolia pro stavby a rekonstrukce domu. 

FOR INTERIOR

Největší veletrh nábytku, interiérů a bytového designu je přehlídkou nejnovějších trendů a nových kolekcí v oblasti interiérového designu. Návštěvníky z řad veřejnosti i odborníků čeká i zajímavý doprovodný program v podobě série přednášek, workshopů, ale také možnost poradit se bezplatně s odborníky napříč obory.

„Oblíbený veletrh bude i letos přehlídkou novinek a poctivého řemesla. Navíc představí portfolio designérských firem, které mohli návštěvníci potkávat na jarních ročnících v rámci události DESIGN SHAKER,“ říká ředitelka veletrhu Kateřina Maštalířová.

SOUTĚŽ O VOUCHER NA 50.000 KČ NA NOVOU KOUPELNU

Ve vstupní hale II najdete také vzorovou koupelnu pro vaši inspiraci a budete mít možnost vyhrát voucher na 50.000 Kč na novou koupelnu dle vlastního výběru! Zařizujete nové bydlení, nebo budete rekonstruovat to stávající? Vybíráte novou koupelnu? Pak vám jistě každá koruna do rozpočtu přijde vhod. Nezapomeňte proto dorazit už 21. - 25.9. do PVA EXPO Praha.

Na video jednoho z předchozích ročníků veletrhu FOR INTERIOR se můžete podívat ZDE

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Díla architektů a designérů
Nový díl

Díla architektů a designérů

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu