ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Kategorie Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Podzimní veletrh FOR INTERIOR přinese inspiraci pro moderní a designové bydlení

Podzimní veletrh FOR INTERIOR přinese inspiraci pro moderní a designové bydlení

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
1 m 53 s / 29. 8. 2023

Moderní interiérové trendy, to je zdravé bydlení, nové směry i designové skvosty. Přesně takovou přehlídku nabídne veletrh nábytku a bytového designu FOR INTERIOR, který se uskuteční ve dnech 19. až 23. září letňanském areálu PVA EXPO PRAHA. Na návštěvníky čeká vše od designových novinek až po technologické vymoženosti dnešní domácnosti. Ti, co právě zařizují, pak jistě ocení i možnosti bezplatného poradenství s odborníky napříč obory a lákavý je také doprovodný program. My pro vás máme vstupenku ZDARMA!

Stáhněte si vstupenku zdarma na veletrh dekorací a doplňků For Decor & Home ZDE!

Veletrh FOR INTERIOR je tradičním místem, kde se mohou zájemci seznámit s tisíci produkty nábytkářského oboru, poznat aktuální designové směry i inovativní výrobky, které kladou důraz na udržitelnost a ekologii.

Tradice i moderní technologie

Návštěvníci se mohou těšit na nepřeberné množství stylů nábytku, doplňků, osvětlení, textilií, dekorací a dalších interiérových prvků od různých značek a designérů, což přinese komplexní přehled o aktuální nabídce na trhu. Na veletrhu budou opět vystavovat tuzemské i zahraniční značky, rodinné manufaktury a chybět nebude ani tradiční nábytek s mnohaletou historií či poctivé řemeslné výrobky. Těšit se můžete ale i na nejmodernější technické vymoženosti pro vaši domácnost. 

Zdravý spánek 

Jedním z výrazných oborů na veletrhu bude sekce zdravého a komfortního spánku. V nabídce se objeví všechny druhy postelí od tuzemských i zahraničních výrobců. V nabídce naleznete typy od vysokých kontinentálních postelí, polohovacích postelí, designových čalouněných postelí, dřevěné postele z masivu, postele s důrazem na tradiční řemeslné umění, kovové postele a další typy. Nebude chybět ani možnost objednání zakázkové výroby postelí a matrací na míru s širokou škálou barev a materiálů, dokonce i vlastního návrhu designu. Produkty bude možné na místě vyzkoušet a poradit se s odborníky o svých potřebách a preferencích.

Také letos se můžete těšit na přehlídku sedacích souprav. Chybět nebudou klasické nadčasové modely ani moderní typy oválných a organických tvarů. V mnoha expozicích se představí také bytový textil, který ovlivňuje celkový vzhled a atmosféru místnosti.

Osvětlení i kuchyně na míru

V sekci kuchyní budou zastoupeny firmy vyrábějící nábytek z poctivého dřeva. Eleganci a luxus najdete u italských značek, minimalismus a funkčnost je pak zastoupena skandinávskými výrobci. Najdete zde ale i nabídku typizovaných kuchyní a mnozí z vás jistě ocení i rady odborníků, kteří vám poradí s rozvržením či dekorací vašich kuchyní.  

Na letošním veletrhu FOR INTERIOR najdete také expozice čítající například akustické panely, moderní nehořící krby, mechové obrazy a další doplňky a drobnosti, které přidávají charakter a osobitost do prostoru. A ani tentokrát nebudou chybět veletržní slevy!

Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR proběhne také veletrh FOR ARCH přinášející komplexní nabídku produktů napříč stavebními obory.

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Designové trendy na poli bydlení představí veletrh FOR DECOR & HOME

Začátek září bude v areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA opět ve znamení bydlení a dekorací. Veletrh FOR DECOR & HOME se uskuteční od 7.9. do 9.9. 2023 a opět se přestaví špičky z oboru dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží. Akce je vyhledávanou obchodní událostí pro všechny odborníky, profesionály i širokou veřejnost. Přijďte načerpat inspiraci a seznámit se s těmi nejnovějšími trendy. Máme pro vás vstupenku ZDARMA!

Stáhněte si vstupenku zdarma na veletrh dekorací a doplňků For Decor & Home ZDE!

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu